۱۰ آذر ۱۳۹۹ | ۲۱:۰۶
کد خبر:۶۷۹۴۹۳
رقابت‌های دور برگشت بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) در گروه الف (گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی) روز‌های ۹ و ۱۰ آذرماه در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و بدون تماشاگر برگزار شد.

خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی فدراسیون کشتی، در پایان دور برگشت این رقابت‌ها تیم سیناصنعت ایذه با ۴ پیروزی به عنوان تیم نخست دور برگشت شناخته شد.

در مجموع دور‌های رفت و برگشت تیم سیناصنعت با ۷ پیروزی و تیم فولاد اکسین با ۶ پیروزی به عنوان تیم‌های اول و دوم گروه الف به مرحله نیمه‌نهایی صعود کردند.

رده‌بندی پایانی این مسابقات (دور‌های رفت و برگشت) به شرح ز یر است:

نتایج دیدار‌های برگزار شده دور برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی

رده‌بندی تیمی در دور برگشت به شرح زیر است:

۱- سینا صنعت ایذه ۲- رعد پدافند ارتش ۳- فولاد اکسین خوزستان ۴- آریوبرزن بهبهان ۵- هیأت کشتی سیرجان

نتایج کامل دیدار‌های برگزار شده به شرح زیر است:

سینا صنعت ایذه، برنده ۷- آریوبرزن بهبهان ۳ (اسامی تیم ایذه در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: نیما محمدی ۱- صادق مرادی، برنده ۳،
۶۰ کیلوگرم: داریوش مقصودی صفر- محراب قلی پور، برنده ۴،
۶۳ کیلوگرم: فرشاد عیسوند، برنده ۹- ابراهیم اسحاقی صفر
۶۷ کیلوگرم: شاهین بداغی، برنده ۱۰- یاسین محسن نژاد صفر
۷۲ کیلوگرم: علیرضا مهمدی پیانی، برنده ۳- سجاد بنادری صفر
۷۷ کیلوگرم: محمدرضا مختاری، برنده ۱۶- سید عارف خردمند ۵،
۸۲ کیلوگرم: هادی علیزاده پورنیا، برنده ۹- رضا عادلی نژاد صفر
۸۷ کیلوگرم: پیام بویری، برنده ۸- مهران بروشان فر صفر
۹۷ کیلوگرم: وحید دادخواه ۲- داود فلاحی، برنده ۹،
۱۳۰ کیلوگرم: آرمان طهماسبی زاده، برنده ۱۰- سعید حسین پور ۱

رعد پدافند ارتش، برنده ۶- فولاد اکسین خوزستان ۴ (اسامی تیم ارتش در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: هادی تختایی، برنده ۱۰- مرتضی خدایی ۱،
۶۰ کیلوگرم: علیرضا اسدی صفر- پویا ناصرپور، برنده ۹،
۶۳ کیلوگرم: آرمین محب ثابت ۱- مهرداد مردانی، برنده ۱،
۶۷ کیلوگرم: عباس مقدسی صفر- کرامت عبدولی، برنده ۸،
۷۲ کیلوگرم: علیرضا ارقش، برنده ۹ – حسین نصیری صفر
۷۷ کیلوگرم: سجاد فرج پور، برنده ف- محمد شربی نیازی ۳،
۸۲ کیلوگرم: علی موسی زاده، برنده ۲ ضربه فنی- محمد سرخی نژاد ۲،
۸۷ کیلوگرم: محمد رسولی ۱- علی شریفی، برنده ۵،
۹۷ کیلوگرم: حیدر غرقی، برنده ۶ ضربه فنی- محمدامین حمیدی اصل صفر
۱۳۰ کیلوگرم: میلاد عبدولی، برنده ۶- پارسا نظری ۱

آریوبرزن بهبهان، برنده ۶- هیأت کشتی سیرجان ۴ (اسامی تیم بهبهان در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: صادق مرادی، برنده ۵ ضربه فنی– علی رستمی صفر
۶۰ کیلوگرم: عباس چنانی ۸- امیرمحمد یارمحمدزهی، برنده ۱۰،
۶۳ کیلوگرم: علی گوران ۳- علی چوبک زن، برنده ۱۱،
۶۷ کیلوگرم: بهنام مرادی، برنده ۸ ضربه فنی- محمدرضا اسپیدکار صفر
۷۲ کیلوگرم: امین بذرگر، برنده ۴- محمدمهدی شهسواری ۴،
۷۷ کیلوگرم: رضا عادلی نژاد، برنده ۶- محمدرضا شاه بداغی صفر
۸۲ کیلوگرم: علی حمید صفر- سید احسان موسوی، برنده ۴،
۸۷ کیلوگرم: علیرضا غفاری، برنده ۴ – اکبر عبدی ۳ دیسکالیفه
۹۷ کیلوگرم: سید محمدرضا زینی، برنده ۶- فردین سالاری پور ۴،
۱۳۰ کیلوگرم: سعید حسین پور ۴- سید مجتبی حسینی، برنده ۹

سیناصنعت ایذه، برنده ۶- رعد پدافند ارتش ۴ (اسامی تیم ایذه در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: مصیب اکبری، برنده ۹- محمد حسینوند پناهی
۶۰ کیلوگرم: امید احمدی صفر – علیرضا اسدی، برنده ۸،
۶۳ کیلوگرم: فرشاد عیسوند صفر – رضا عباسی، برنده ۴،
۶۷ کیلوگرم: شاهین بداغی، برنده ۵- نیما اسماعیلی ۱،
۷۲ کیلوگرم: محمدرضا مختاری ۵- علیرضا ارقش، برنده ۵،
۷۷ کیلوگرم: هادی علیزاده پورنیا، برنده ۵- سجاد فرج پور صفر
۸۲ کیلوگرم: محمدامین احمدپور ۲- علی موسی زاده، برنده ۸ ضربه فنی
۸۷ کیلوگرم: امید محمودی، برنده ۷- محمد رسولی ۵،
۹۷ کیلوگرم: وحید دادخواه، برنده ۸ ضربه فنی- حامد عبدولی صفر
۱۳۰ کیلوگرم: آرمان طهماسبی زاده، برنده ۴- میلاد عبدولی ۲

سینا صنعت ایذه، برنده ۵ (امتیاز مثبت ۲۳) – فولاد اکسین خوزستان ۵ (امتیاز مثبت ۱۸) (اسامی تیم ایذه در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: مصیب اکبری، برنده ۹- مرتضی خدایی صفر
۶۰ کیلوگرم: امید احمدی ۱- پویا ناصرپور، برنده ۹،
۶۳ کیلوگرم: فرشاد عیسوند ۱- مهرداد مردانی، برنده ۳،
۶۷ کیلوگرم: شاهین بداغی ۵- علی ذکایی مهر، برنده ۶،
۷۲ کیلوگرم: محمدرضا مختاری، برنده ۹- عظیم گرمسیری صفر
۷۷ کیلوگرم: هادی علیزاده پورنیا، برنده ۷- محمد شربی نیازی ۳،
۸۲ کیلوگرم: عباس مهدی زاده ۱- مهدی هدایی، برنده ۳،
۸۷ کیلوگرم: امید محمودی، برنده ۳- علی شریفی صفر
۹۷ کیلوگرم: محمد یگانه، برنده ۹ ضربه فنی- ایمان انصاری صفر
۱۳۰ کیلوگرم: محمد بیرانوند صفر- پارسا نظری، برنده ۸

فولاد اکسین خوزستان، برنده ۶- هیأت کشتی سیرجان ۴ (اسامی تیم فولاد در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: مرتضی خدایی ۳- علی رستمی، برنده ۳،
۶۰ کیلوگرم: پویا ناصرپور، برنده ۹- فرزاد محبی صفر
۶۳ کیلوگرم: مهرداد مردانی، برنده ۵- محمدرضا اسپیدکار صفر
۶۷ کیلوگرم: کرامت عبدولی، برنده ۹- نوین ایزدنیا صفر
۷۲ کیلوگرم: عظیم گرمسیری، برنده ۲- محمدمهدی شهسواری ۱،
۷۷ کیلوگرم: ابراهیم جمال پور ۱- ابوالفضل نبی زاده، برنده ۴،
۸۲ کیلوگرم: مهدی هدایی، برنده ۴- امیرطا‌ها برفه‌ای صفر
۸۷ کیلوگرم: علی شریفی، برنده ۹- اکبر عبدی صفر
۹۷ کیلوگرم: محمدامین حمیدی اصل ۱- آرشام بهرام زاده، برنده ۲،
۱۳۰ کیلوگرم: محمدسروش رنجبر ۱- سید مجتبی حسینی، برنده ۲

رعد پدافند ارتش، برنده ۸- آریوبرزن بهبهان ۲ (اسامی تیم ارتش در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: محمد حسینوند پناهی ۲- صادق مرادی، برنده ۳،
۶۰ یکلوگرم: علیرضا اسدی، برنده ۸- محراب قلی پور، صفر
۶۳ کیلوگرم: رضا عباسی، برنده ۹- علی گوران صفر
۶۷ کیلوگرم: نیما اسماعیلی ۷- بهنام مرادی، برنده ۶ ضربه فنی
۷۲ کیلوگرم: علیرضا ارقش، برنده ۹- سجاد بنادری ۴،
۷۷ کیلوگرم: پرهام قنبری، برنده ۸ ضربه فنی- رضا عادلی نژاد
۸۲ کیلوگرم: علی موسی زاده، برنده ۹- علیرضا مرادی ۱،
۸۷ کیلوگرم: محمد رسولی، برنده ۴- علیرضا غفاری ۱،
۹۷ کیلوگرم: حیدر غرقی، برنده ۹- سید محمدرضا زینی صفر
۱۳۰ کیلوگرم: میلاد عبدولی، برنده ۹- سعید حسین پور صفر

سیناصنعت ایذه، برنده ۱۰- هیأت کشتی سیرجان صفر (اسامی تیم سینا صنعت در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: نیما محمدی، برنده ۷- علی رستمی ۲،
۶۰ کیلوگرم: امید احمدی، برنده ۷- امیرمحمد یارمحمدزهی ۵،
۶۳ کیلوگرم: فرشاد عیسوند، برنده ۹- علی چبک زن ۵،
۶۷ کیلوگرم: شاهین بداغی، برنده ۸- نوین ایزدنیا صفر
۷۲ کیلوگرم: محمدرضا مختاری، برنده ۹- امیرمحمد رضایی صفر
۷۷ کیلوگرم: هادی علیزاده پورنیا، برنده ۸- محمدرضا شاه بداغی
۸۲ کیلوگرم: محمدامین احمدپور، برنده ۱۰- امیرطا‌ها برفه‌ای
۸۷ کیلوگرم: امید محمودی، برنده ۶- علی عابدی ۵،
۹۷ کیلوگرم: محمد یگانه، برنده ۸- فردین سالاری پور صفر
۱۳۰ کیلوگرم: آرمان طهماسبی زاده، برنده ۱۰- مسعود زیدآبادی صفر

فولاداکسین خوزستان، برنده ۹- آریوبرزن بهبهان یک (اسامی تیم فولاد در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: مرتضی خدایی صفر- صادق مرادی، برنده ۹،
۶۰ کیلوگرم: پویا ناصرپور، برنده ۱۱- عباس چنانی ۹،
۶۳ کیلوگرم: نیما زرافشانی، برنده ۱۳ ضربه فنی – ابراهیم اسحاقی ۶،
۶۷ کیلوگرم: علی ذکایی مهر، برنده ۶- امی بذرگر ۳،
۷۲ کیلوگرم: حسین نصیری، برنده ۲- سجاد بنادری صفر
۷۷ کیلوگرم: محمد شربی نیازی، برنده ۹- سید عارف خردمند صفر
۸۲ کیلوگرم: محمد سرخی نژاد، برنده ۵ ضربه فنی- عیرضا مرادی صفر
۸۷ کیلوگرم: علی شریفی، برنده ۸- مهران بروشان فر صفر
۹۷ کیلوگرم: ایمان انصاری، برنده ۳- داود فلاحی ۲،
۱۳۰ کیلوگرم: پارسا نظری، برنده ۵ ضربه فنی- سعید حسین پور ۴

رعد پدافند ارتش، برنده ۹- هیأت کشتی سیرجان یک (اسامی تیم ارتش در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: هادی تختایی، برنده ۱۱- علی رستمی ۴،
۶۰ کیلوگرم: علیرضا کارگر، برنده ۸ – فرزاد محبی صفر
۶۳ کیلوگرم: آرمین محب ثابت، برنده ۷- محمدرضا اسپیدکار ۱،
۶۷ کیلوگرم: عباس مقدسی، برنده ۷- نوین ایزدنیا ۴،
۷۲ کیلوگرم: نیما اسماعیلی، برنده ۱۱- محمدمهدی شهسواری ۳،
۷۷ کیلوگرم: سجاد فرج پور، برنده ۶- ابوالفضل نبی زاده صفر
۸۲ کیلوگرم: علی موسی زاده، برنده ۹- امیرطا‌ها برفه‌ای صفر
۸۷ کیلوگرم: محمدمهدی خوشبخت ۳- علی عابدی، برنده ۵،
۹۷ کیلوگرم: حیدر غرقی، برنده ۶- آرشام بهرام زاده صفر
۱۳۰ کیلوگرم: سجاد موسوی، برنده ۸- مسعود زیدآبادی صفر

نتایج رقابت‌های دور رفت نیز به شرح زیر است:

رده بندی تیمی: ۱- فولاد اکسین خوزستان ۲- سیناصنعت ایذه ۳- رعد پدافند ارتش ۴- آریو برزن بهبهان ۵- هیأت کشتی سیرجان

نتایج انفرادی دیدار‌های برگزار شده به شرح زیر است:

سیناصنعت ایذه ۱۰- هیأت کشتی سیرجان صفر (اسامی تیم ایذه در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: سعید سیداحمدیان، برنده ۱۲– فرزاد محبی، ۵،
۶۰ کیلوگرم: میلاد رضانژاد، برنده ۸ – متین سنجری، ۱،
۶۳ کیلوگرم: فرشاد عیسوند محمودی، برنده ۸– عرفان فردی صفر
۶۷ کیلوگرم: شاهین بداغی، برنده ۷- مجتبی، ولی الهی، ۴،
۷۲ کیلوگرم: محمدرضا مختاری، برنده ۱۰- محمدمهدی شهسواری ۱،
۷۷ کیلوگرم: محمدامین احمدپور، برنده ۵- امیرمحمد رضایی ۱،
۸۲ کیلوگرم: عباس مهدی زاده، برنده ۸- امیرمحمد ذاکریان پور صفر
۸۷ کیلوگرم: امید محمودی، برنده ۴- علی عابدی صفر
۹۷ کیلوگرم: محمد یگانه، برنده ضربه فنی – محمد مدرسی صفر
۱۳۰ کیلوگرم: محمد بیرانوند، برنده ۲- سید احسان اسماعیل پور صفر

فولاد اکسین خوزستان ۶- آریو برزن بهبهان ۴ (اسامی تیم فولاد در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: محمدهادی شعبانی ۵- صادق مرادی، برنده ۶، ضربه فنی
۶۰ کیلوگرم: امیرحسین خوانساری، برنده ۵ – محراب قلی پور صفر
۶۳ کیلوگرم: مهرداد مردانی، برنده ۵- ابراهیم اسحاقی ۲،
۶۷ کیلوگرم: علی ذکایی مهر، برنده ۸- سید علیرضا رسول زاده صفر
۷۲ کیلوگرم: کرامت عبدولی صفر- عابد بابکان، برنده ۹،
۷۷ کیلوگرم: محمد شربی نیازی، برنده ۷ – محمدحسین آزرم دخت صفر
۸۲ کیلوگرم: مهدی هدایی، برنده ۹- علیرضا مرادی صفر
۸۷ کیلوگرم: علی شریفی، برنده ۹- رضا وخشور صفر
۹۷ کیلوگرم: محمدامین حمیدی اصل صفر- سید محمدرضا زینی، برنده ۴، ضربه فنی
۱۳۰ کیلوگرم: سید محمد موسوی، برنده ۶- پارسا نظری ۲

فولاد اکسین خوزستان ۱۰- هیأت کشتی سیرجان صفر (اسامی تیم خوزستان در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: محمدهادی شعبانی ۹ – فرزاد محبی صفر
۶۰ کیلوگرم: پویا ناصرپور برنده ۱۰- متین سنجری صفر
۶۳ کیلوگرم: مهرداد مردانی ۸- عرفان مردی صفر
۶۷ کیلوگرم: کرامت عبدولی ۹- محمدرضا اسپیدکار صفر
۷۲ کیلوگرم: عظیم گرمسیری ۸- محمدرضا شاه بداغی صفر
۷۷ کیلوگرم: امین کاویانی نژاد ۹- محمد غلامی صفر
۸۲ کیلوگرم: محمد سرخی نژاد ۹- سید احسان موسوی ۴،
۸۷ کیلوگرم: رامین طاهری ۸- فردین سالاری صفر
۹۷ کیلوگرم: ایمان انصاری ۵- محمد مدرسی ۳،
۱۳۰ کیلوگرم: پارسا نظری ۹- علیرضا اسکندری صفر

رعد پدافند ارتش ۷- آریو برزن بهبهان ۳ (اسامی تیم ارتش در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: محمد حسینوند پناهی ۶- صادق مرادی، برنده ۷،
۶۰ کیلوگرم: علیرضا کارگر ۲- محراب قلی پور، برنده ۱۰،
۶۳ کیلوگرم: آرمین محب ثابت ۹ – ابراهیم اسحاقی صفر
۶۷ کیلوگرم: احسان فراهانی، برنده ۱۲ – یاسین محسن نژاد ۴،
۷۲ کیلوگرم: محمدرضا کاکه، برنده ۲، ضربه فنی – عابد بابکان صفر ۵،
۷۷ کیلوگرم: سجاد فرج پور، برنده ۹- سید عارف خردمند صفر
۸۲ کیلوگرم: جمال اسماعیلی برنده ۷- رضا عادلی نژاد ۶،
۸۷ کیلوگرم: محمد رسولی، برنده ۶- رضا وخشور ۱،
۹۷ کیلوگرم: حامد عبدولی، برنده ۳ – داود فلاحی ۲،
۱۳۰ کیلوگرم: سجاد خلیلیان ۴- سعید حسین پور، برنده ۱۳

فولاد اکسین خوزستان ۷- سینا صنعت ایذه ۳ (اسامی تیم فولاد در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: محمدهادی شعبانی ۱- مصیب اکبری، برنده ۶،
۶۰ کیلوگرم: پویا ناصرپور، برنده ۹ - میلاد رضانژاد صفر
۶۳ کیلوگرم: مهرداد مردانی، برنده ۴، ضربه فنی – فرشاد عیسوند ۳،
۶۷ کیلوگرم: علی ذکائی مهر، برنده ۲، ضربه فنی- شاهین بداغی ۱،
۷۲ کیلوگرم: عظیم گرمسیری صفر- محمدرضا مختاری، برنده ۸،
۷۷ کیلوگرم: امین کاویانی نژاد، برنده ۷- هادی علیزاده پورنیا ۱،
۸۲ کیلوگرم: مهدی هدایی، برنده ۳- عباس مهدی زاده ۱،
۸۷ کیلوگرم: رامین طاهری، برنده ۵- امید محمودی صفر
۹۷ کیلوگرم: ایمان انصاری صفر- محمد یگانه، برنده ۸،
۱۳۰ کیلوگرم: پارسا نظری، برنده ۲- آرمان طهماسبی زاده صفر

رعد پدافند ارتش ۹- هیأت کشتی سیرجان یک (اسامی تیم ارتش در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: محمد حسینوند پناهی، برنده ۱۰- فرزاد محبی ۳،
۶۰ کیلوگرم: علیرضا اسدی، برنده ۱۲ – امیرمحمد یارمحمدزهی ۸،
۶۳ کیلوگرم: آرمین محب ثابت، برنده ۹ – عرفان فردی صفر
۶۷ کیلوگرم: احسان فراهانی ۳ – محمدرضا اسپیدکار، برنده ضربه فنی ۲،
۷۲ کیلوگرم: محمدرضا کاکه، برنده ۴- محمدمهدی شهسواری ۱،
۷۷ کیلوگرم: سجاد فرج پور، برده ۶- محمد غلامی ۲،
۸۲ کیلوگرم: علی موسی زاده، برنده ۷- امیرمحمد ذاکریان پور صفر
۸۷ کیلوگرم: محمد رسولی، برنده ۹- امیرطا‌ها برفه‌ای صفر
۹۷ کیلوگرم: امیرحسین کریمی، برنده ۶ - مسعود زیدآبادی صفر
۱۳۰ کیلوگرم: میلاد عبدولی، برنده ۵ – سید احسان اسماعیل پور ۲

آریوبرزن بهبهان ۵ (امتیاز مثبت ۲۳) برنده- هیأت کشتی سیرجان ۵ (امتیاز مثبت ۱۷) - (اسامی تیم بهبهان در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: صادق مرادی، برنده ۸ – فرزاد محبی ۷،
۶۰ کیلوگرم: محراب قلی پور صفر – امیرمحمد یارمحمدزهی، برنده ۷،
۶۳ کیلوگرم: ابراهیم اسحاقی، برنده ۷ – عرفان فردی صفر
۶۷ کیلوگرم: یاسین محمدنژاد ۴ – محمد اسپیدکار، برنده ۵،
۷۲ کیلوگرم: عابد بابکان ۵ - محمدمهدی شهسواری، برنده ۶،
۷۷ کیلوگرم: محمدحسین آزرم دخت، برنده ۸- امیرمحمد رضایی صفر
۸۲ کیلوگرم: رضا عادلی نژاد صفر – سید احسان موسوی، برنده ۸،
۸۷ کیلوگرم: علیرضا مرادی ۲ – فردین سالاری، برنده ۹،
۹۷ کیلوگرم: سید محمدرضا زینی، برنده ضربه فنی ۴ - محمد مدرسی صفر
۱۳۰ کیلوگرم: سعید حسین پور، برنده ۱۲ – سید احسان اسماعیل پور ۴

سیناصنعت ایذه ۸ – رعد پدافند ارتش ۲ (اسامی تیم ایذه در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: مصیب اکبری، برنده ۷، ضربه فنی- مهرگان جهانگیری صفر
۶۰ کیلوگرم: میلاد رضانژاد، برنده ۴- علیرضا کارگر ۲،
۶۳ کیلوگرم: امید احمدی ۲– آرمین محب ثابت، برنده ۷،
۶۷ کیلوگرم: شاهید بداغی، برنده ۲- احسان فراهانی ۱،
۷۲ کیلوگرم: محمدرضا مختاری، برنده ۱۱ – محمدرضا کاکه ۲،
۷۷ کیلوگرم: هادی علیزاده پورنیا، برنده ۸ - پرهام قنبری صفر
۸۲ کیلوگرم: عباس مهدی زاده صفر – جمال اسماعیلی، برنده ۱۰،
۸۷ کیلوگرم: امید محمودی، برنده ۷– محمد رسولی ۵،
۹۷ کیلوگرم: محمد یگانه، برنده ۶- حامد عبدولی ۵،
۱۳۰ کیلوگرم: محمد بیرانوند، برنده ۸- میلاد عبدولی صفر

فولاد اکسین خوزستان ۵ (امتیاز مثبت ۲۵) – رعد پدافند ارتش ۵ (امتیاز مثبت ۱۷) (اسامی تیم فولاد در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: محمدهادی شعبانی، ۱ – محمد حسینوند پناهی، برنده ۲،
۶۰ کیلوگرم: پویا ناصرپور، برنده ۱۴ – علیرضا اسدی ۶،
۶۳ کیلوگرم: امیرحسین خوانساری ۳- آرمین محب ثابت، برنده ۵،
۶۷ کیلوگرم: علی ذکایی مهر، برنده ۱۱- احسان فراهانی صفر
۷۲ کیلوگرم: عظیم گرمسیری، برنده ۸- محمدرضا کاکه ۲،
۷۷ کیلوگرم: امین کاویانی نژاد، برنده ۹ – پرهام قنبری صفر
۸۲ کیلوگرم: محمد سرخی نژاد، برنده ۹ – علی موسی زاده ۸،
۸۷ کیلوگرم: علی شریفی ۳ – محمد رسولی، برنده ۶،
۹۷ کیلوگرم: ایمان انصاری ۲ – حامد عبدولی، برنده ۵،
۱۳۰ کیلوگرم: پارسا نظری ۴ – میلاد عبدولی، برنده ۴

سینا صنعت ایذه ۶- آریوبرزن بهبهان ۴ (اسامی تیم ایذه در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: مصیب اکبری ۵ – صادق مرادی، برنده ۷،
۶۰ کیلوگرم: امید احمدی، برنده ۹ – محراب قلی پور صفر
۶۳ کیلوگرم: فرشاد عیسوند، برنده ۱۰ – ابراهیم اسحاقی ۲،
۶۷ کیلوگرم: شاهین بداغی، برنده ۱۱ – سید علیرضا رسول زاده صفر
۷۲ کیلوگرم: محمدرضا مختاری، برنده ۱۲ – عابد بابکان ۲،
۷۷ کیلوگرم: علیرضا محمدی پیانی صفر – محمدحسین آزرم دخت، برنده ۸،
۸۲ کیلوگرم: محمدامین احمدپور، برنده ۴ – رضا عادلی نژاد ۱،
۸۷ کیلوگرم: امید محمودی، برنده ضربه فنی – علیرضا مرادی
۹۷ کیلوگرم: وحید دادخواه ۴ – داود فلاحی، برنده ۴،
۱۳۰ کیلوگرم: محمد بیرانوند ۸ – سعید حسین پور، برنده ۱۰، ضربه فنی

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نظرات بینندگان
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
۲۱:۳۵ - ۱۰ آذر ۱۳۹۹
باسلام ممنون از گزارش کامل از مسابقات لیگ برتر کشتی فرنگی