۲۴ مهر ۱۳۹۹ | ۲۰:۱۳
کد خبر:۶۶۵۶۰۶
مسابقات دور رفت رقابت‌های گروه «ب» لیگ برتر کشتی فرنگی جام باشگاه‌های کشور روز‌های ۲۳ و ۲۴ مهر در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار شد.

خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی فدراسیون کشتی، در این رقابت‌ها که ۱۰ دیدار برگزار شد که تیم بازار بزرگ ایران با کسب ۴ پیروزی صدرنشین گروه شد.

رده‌بندی تیمی این مسابقات به شرح زیر است: ۱- بازار بزرگ ایران ۲- دانشگاه آزاد اسلامی ۳- صبانور کردستان ۴- شهدای مقاومت بسیج قم ۵- احتشام گستر کارون

نتایج مسابقات برگزار شده به شرح زیر است:
بازار بزرگ ایران با نتیجه ۹ احتشام گستر خوزستان ۱
دانشگاه آزاد اسلامی ۷ - تیم صبا نور کردستان ۳
صبانور کردستان ۱۰- احتشام گستر کارون صفر
دانشگاه آزاد اسلامی ۶- شهدای مقاومت بسیج قم ۴
بازار بزرگ ایران ۷ - دانشگاه آزاد اسلامی ۳
صبا نور کردستان ۸ – شهدای مقاومت بسیج قم ۲
دانشگاه آزاد اسلامی ۹- احتشام گستر کارون ۱
بازار بزرگ ایران ۹- شهدای مقاومت بسیج قم ۱
بازار بزرگ ایران ۹ – صبانور کردستان ۱
شهدای مقاومت بسیج قم ۶- احتشام گستر کارون ۴

نتایج انفرادی این دیدار‌ها به شرح زیر است:

بازار بزرگ ایران ۹ – احتشام گستر خوزستان ۱ (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: رضا خدری، برنده ۹ - احمد ناصرپور صفر
۶۰ کیلوگرم: مهدی محسن نژاد، برنده ۸ – عباس چنانی صفر
۶۳ کیلوگرم: سامان عبدولی، برنده ۸- امین قائدی صفر
۶۷ کیلوگرم: محمدجواد رضایی، برنده ۹، ضربه فنی – مصطفی بهزادی مقدم ۲،
۷۲ کیلوگرم: محمدرضا گرایی، برنده ۹- سیاوش منصور ینگجه صفر
۷۷ کیلوگرم: پژمان پشتام، برنده ۹- امیرحسین حسینی صفر
۸۲ کیلوگرم: میلاد خسروی، برنده ۸- نیما پاپی صفر
۸۷ کیلوگرم: مهدی فلاح ۱- آرشام بهرام زاده، برنده ۳،
۹۷ کیلوگرم: آرمان علیزاده، برنده ۷ – علیرضا اکبری سامانی ۱،
۱۳۰ کیلوگرم: علی اکبر یوسفی، برنده ۲- سعید خانی صفر (مصدوم شد)

دانشگاه آزاد اسلامی ۷ – صبانور کردستان ۳ (اسامی تیم دانشگاه آزاد در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: سجاد عباس پور، برنده ۷- محمد حسینوند ۵،
۶۰ کیلوگرم: امید آرامی ۵- محمد نوربخش، برنده ۱۰،
۶۳ کیلوگرم: رضا مردی، برنده ۵، ضربه فنی – شیرزاد بهشتی طلا صفر
۶۷ کیلوگرم: احمد خرسانی پور ۴- سعید ارجمند، برنده ۸،
۷۲ کیلوگرم: سجاد ایمن طلب صفر (دیسکالیفه) – علی ارسلان، برنده ۲،
۷۷ کیلوگرم: برومند اصلان، برنده ۴- مجید خلیلی ۱،
۸۲ کیلوگرم: مهدی محمدزاده، برنده ۳- حمیدرضا بادکان ۳،
۸۷ کیلوگرم: ناصر علیزاده، برنده ۳ – یوسف قادریان ۳،
۹۷ کیلوگرم: مهدی بالی، برنده ۹- سامان عزیزی صفر
۱۳۰ کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، برنده ۶- شهاب قوره جیلی ۲

صبانور کردستان ۱۰ – احتشام گستر کارون صفر (اسامی تیم کردستان در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: علی نوربخش، برنده ۸- احمدرضا ناصرپور ۲،
۶۰ کیلوگرم: محمد نوربخش، برنده ۸- عارف محمدی صفر
۶۳ کیلوگرم: شاهین فلاحی، برنده ۹، ضربه فنی- امی علیایی صفر
۶۷ کیلوگرم: سعید ارجمند، برنده ۵- محمد سلطانی ۳،
۷۲ کیلوگرم: علی ارسلان، برنده ۸- رضا ساکی ۳،
۷۷ کیلوگرم: مجید خلیلی، برنده ۸- مسعود کاووسی صفر
۸۲ کیلوگرم: حمیدرضا بادکان، برنده ۸- نیما پاپی صفر
۸۷ کیلوگرم: سامان عزیزی، برنده ۱۳- سعید کریمی زاده ۳،
۹۷ کیلوگرم: علی اکبر حیدری، برنده ۳- علیرضا اکبری سامانی ۱،
۱۳۰ کیلوگرم: بهنام شجعی، برنده ۸- امیرشایان طهماسبی صفر

دانشگاه آزاد اسلامی ۶– شهدای مقاومت بسیج قم ۴ (اسامی تیم دانشگاه آزاد در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: امیررضا ده بزرگی، برنده ۹- محمدمهدی جواهری صفر
۶۰ کیلوگرم: رضا گران ۳ – محمد جانقلی، ۹،
۶۳ کیلوگرم: حسین عباسی، برنده ۱۰- فرید سیرتی ۲،
۶۷ کیلوگرم: بهرام معروف خانی ۲- ابوالفضل زینتی رفاه، برنده ۴،
۷۲ کیلوگرم: مرتضی پورعیسی صفر- امیر عبدی، برنده ۵،
۷۷ کیلوگرم: عارف حبیب الهی، برنده ۱۰، ضربه فنی – محمدحسین جلالی ۲،
۸۲ کیلوگرم: حسین فروزنده، برنده ۹- امیر رضایی صفر
۸۷ کیلوگرم: حسن فروزنده، برنده ۱- علی زینتی رفاه صفر
۹۷ کیلوگرم: مهدی بالی، برنده ۷- محمدصادق عبدالهی ۴،
۱۳۰ کیلوگرم: امیرحسین حسینی ۱- امیرمحمد بیات، برنده ۲

بازار بزرگ ایران ۷ - دانشگاه آزاد اسلامی ۳ (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: رضا خدری ۳ – سجاد عباس پور، برنده ۶،
۶۰ کیلوگرم: علیرضا نجاتی، برنده ۱۱- امید آرامی صفر
۶۳ کیلوگرم: میثم دلخانی، برنده ۷- رضا مردی ۲،
۶۷ کیلوگرم: محمد الیاسی ۷- دانیال سهرابی، برنده ۹،
۷۲ کیلوگرم: محمدرضا گرایی، برنده ۶- سجاد ایمن طلب صفر
۷۷ کیلوگرم: پژمان پشتام، برنده ۲- عارف حبیب الهی صفر
۸۲ کیلوگرم: محمدعلی گرایی، برنده ۹- حسین فروزنده صفر
۸۷ کیلوگرم: مهدی فلاح ۱- ناصر علیزاده، برنده ۳،
۹۷ کیلوگرم: مهدی علیاری، برنده ۴، ضربه فنی- حسن فروزنده صفر
۱۳۰ کیلوگرم: علی اکبر یوسفی، برنده – امیرحسین حسینی صفر (مصدوم شد)

صبانور کردستان ۸ – شهدای مقاومت بسیج قم ۲ (اسامی تیم کردستان در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: محمد حسینوند، برنده ۱۳- محمدمهدی جواهری ۴،
۶۰ کیلوگرم: محمد نوربخش، برنده ۹- حسین جاویدی، ۳،
۶۳ کیلوگرم: شاهین فلاحی، برنده ۹- محسن مدهنی ۸،
۶۷ کیلوگرم: سعید ارجمند، برنده ۵- ابوالفضل زینتی رفاه ۱،
۷۲ کیلوگرم: سوران محمدی، ۱۰ (مصدوم شد) - امید زالی، برنده ۷،
۷۷ کیلوگرم: مجید خلیلی، صفر – هدایت کبیری، برنده ۹،
۸۲ کیلوگرم: حمیدرضا بادکان، برنده ۹- محمدحسین جلالی صفر
۸۷ کیلوگرم: سامان عزیزی، برنده ۸- امیر رضایی صفر
۹۷ کیلوگرم: علی اکبر حیدری، برنده ۳- محمدصادق عبدالهی ۱،
۱۳۰ کیلوگرم: بهنام شجعی، برنده ۹- امیرمحمد بیات صفر

دانشگاه آزاد اسلامی ۹ – احتشام گستر کارون ۱ (اسامی تیم دانشگاه در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: امیررضا ده بزرگی، برنده ۱۰- احمدرضا ناصرپور صفر
۶۰ کیلوگرم: رضا گران ۱- عباس چنانی، برنده ۵،
۶۳ کیلوگرم: رضا مردی، برنده ۹- امین قائدی ۴،
۶۷ کیلوگرم: احمد خرسانی پور، برنده ۳- محمد سلطانی ۱،
۷۲ کیلوگرم: سجاد ایمن طلب، برنده ۱۱- رضا ساکی ۳،
۷۷ کیلوگرم: عارف حبیب الهی، برنده ۸- امیرحسین حسینی صفر
۸۲ کیلوگرم: مهدی محمدزاده برنده ۹- نیما پاپی صفر
۸۷ کیلوگرم: ناصر علیزاده، برنده ۹- آرشام بهرام زاده ۱،
۹۷ کیلوگرم: مهدی بالی، برنده ۱۰- علیرضا اکبری سامانی ۱،
۱۳۰ کیلوگرم: امیر قاسمی منجزی، برنده ۸- امیرشایان طهماسبی صفر

بازار بزرگ ایران ۹- شهدای مقاومت بسیج قم ۱ (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: پویا دادمرز، برنده ۱۰- مهیار چراغی صفر
۶۰ کیلوگرم: ایمان محمدی، برنده ۸- محمد جانقلی صفر
۶۳ کیلوگرم: میثم دلخانی، برنده ۸- فرید سیرتی صفر
۶۷ کیلوگرم: محمدجواد رضایی، برنده ۸- مهدی امیری نیا صفر
۷۲ کیلوگرم: حسین اسدی ۲- امیر عبدی، برنده ۶،
۷۷ کیلوگرم: پژمان پشتام، برنده ۸- محمدامین خلیلی صفر
۸۲ کیلوگرم: میلاد خسروی، برنده ۹- داود جوادیان صفر
۸۷ کیلوگرم: مهدی فلاح، برنده ۹- امیررضا رضایی صفر
۹۷ کیلوگرم: آرمان علیزاده برنده، ۶- محمدصادق عبدالهی ۵،
۱۳۰ کیلوگرم: امین میرزازاده، برنده ۹- شاهرخ میکائیلی صفر

بازار بزرگ ایران ۹ – صبانور کردستان ۱ (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: پویا دادمرز، برنده ۴- علی نوربخش ۱،
۶۰ کیلوگرم: علیرضا نجاتی، برنده ۸- محمد نوربخش صفر
۶۳ کیلوگرم: سامان عبدولی، برنده ۸- شاهین فلاحی، صفر
۶۷ کیلوگرم: محمد الیاسی، برنده ۷- سعید ارجمند ۵،
۷۲ کیلوگرم: محمدرضا گرایی ۱- علی ارسلان، برنده ۱۲،
۷۷ کیلوگرم: پژمان پشتام، برنده ۴- مجید خلیلی ۱،
۸۲ کیلوگرم: محمدعلی گرایی، برنده ۱۱، ضربه فنی – حمیدرضا بادکان ۱،
۸۷ کیلوگرم: مهدی فلاح، برنده ۶- سامان عزیزی ۲،
۹۷ کیلوگرم: مهدی علیاری، برنده - علی اکبر حیدری (به دلیل مصدومیت کشتی نگرفت)
۱۳۰ کیلوگرم: امین میرزازاده، صفر برنده – بهنام شجعی ۳ (مصدوم شد)

شهدای مقاومت بسیج قم ۶- احتشام گستر کارون ۴ (اسامی تیم قم در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: محمدمهدی جواهری ۹- احمدرضا ناصرپور، برنده ۱۰،
۶۰ کیلوگرم: حسین جاویدی، برنده ۳- عارف محمدی ۱،
۶۳ کیلوگرم: محسن مدهنی، برنده ۱۳- امید علیایی ۴،
۶۷ کیلوگرم: ابوالفضل زینتی رفاه، برنده ۸- مصطفی بهزادی مقدم
۷۲ کیلوگرم: امیر عبدی، برنده ۷- سیاوش منصور ینگنجه ۱،
۷۷ کیلوگرم: امید زالی صفر- مسعود کاووسی، برنده ۸،
۸۲ کیلوگرم: هدایت کبیری، برنده ۹- نیما پاپی ۱،
۸۷ کیلوگرم: علی زینتی رفاه ۱- آرشام بهرام زاده، برنده ۴،
۹۷ کیلوگرم: محمدصادق عبدالهی ۲- علیرضا اکبری سامانی، برنده ۳،
۱۳۰ کیلوگرم: شاهرخ میکائیلی، برنده ۲، ضربه فنی- امیرشایان طهماسبی صفر

انتهای پیام/

ارسال نظرات
وکیل آنلاین صفحه خبر

تکلیف قانونی مالکیت در آپارتمان‌ها؛ ملک اختصاصی و مشاعات آپارتمانی

کارشناسان وکیل‌آنلاین درباره تکلیف مالکیت در آپارتمانها از حیث مشاع بودن یا اختصاصی بودن ملک توضیح داده‌اند.
بیشتر بخوانید
آخرین اخبار