۱۰ مهر ۱۳۹۹ | ۲۱:۴۱
کد خبر:۶۶۱۲۴۰
نتایج مسابقات روز نخست دور رفت گروه الف بیستمین دوره رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد جام یادگار امام (ره) مشخص شد.
خبرگزاری میزان - به نقل از فدراسیون کشتی، مسابقات دور رفت گروه الف بیستمین دوره رقابت‌های لیگ برتر کشتی آزاد جام یادگار امام (ره) از صبح امروز در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران در حال برگزاری است و فرداشب به پایان می‌رسد.

چهار دیدار در روز نخست این رقابت‌ها برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:



استقلال تهران ۷- شهدای زنجان ۳

استقلال تهران ۷ – دانشگاه آزاد اسلامی ۳

دانشگاه آزاد اسلامی ۱۰- شرکت سهامی فرش ایران صفر

شهدای زنجان ۸- شرکت سهامی فرش ایران ۲



نتایج انفرادی دیدار‌های برگزار شده به شرح زیر است:



دانشگاه آزاد اسلامی ۱۰- شرکت سهامی فرش ایران صفر (اسامی تیم دانشگاه آزاد در ابتدا آمده است):

۵۷ کیلوگرم: عرفان آئینی، برنده ۱۰- میلاد نادری صفر

۶۱ کیلوگرم: رحمان عموزاد خلیلی، برنده ۱۲- احسان رنجبر ۲،

۶۵ کیلوگرم: پیمان بیابانی، برنده ۱۰- اسماعیل ناظریان صفر

۷۰ کیلوگرم: مجتبی عموزاد خلیلی، برنده ۱۲- حسین رنجبر ۱،

۷۴ کیلوگرم: محمدصادق فیروزپور، برنده ۱۰ – محمد محولاتی صفر

۷۹ کیلوگرم: مرتضی میرزایی، برنده ۱۲- آرش محمدی صفر

۸۶ کیلوگرم: امیرحسین فیروزپور، برنده ۱۰- امیررضا مجاوری صفر

۹۲ کیلوگرم: حسین جلالی نژاد، برنده ۱۲- دانیال خرمی صفر

۹۷ کیلوگرم: میثم عبدی، برنده ۱۲- پوریا قدرتی ۱،

۱۲۵ کیلوگرم: سجاد عزیزی، برنده ۱۰- محمدرضا حسین پور صفر



استقلال تهران ۷- شهدای زنجان ۳ (اسامی تیم استقلال در ابتدا آمده است):

۵۷ کیلوگرم: نادر حاج آقانیا، برنده ۱۰- محمد کابلی صفر

۶۱ کیلوگرم: عرفان جعفریان، برنده ۱۰- یونس سرمستی صفر

۶۵ کیلوگرم: امیرمحمد یزدانی، برنده ۱۲- محمدکاظم خدابنده لو ۲،

۷۰ کیلوگرم: علی اسماعیل پور ۲- میثم حیدری، برنده ۲،

۷۴ کیلوگرم: جمال عبادی، برنده ۲- رضا مقتدر ۱،

۷۹ کیلوگرم: حمیدرضا زرین پیکر، برنده ۱۰- علی شفیع زاد صفر

۸۶ کیلوگرم: سجاد غلامی ۲- علیرضا صابریان، برنده ۴،

۹۲ کیلوگرم: امیر محمدی، برنده ۳- مسعود مددی ۲،

۹۷ کیلوگرم: اسماعیل نجاتیان ۲ – اباذر اسلامی، برنده ۲،

۱۲۵ کیلوگرم: عباس فروتن، برنده ۵- نعیم حسن زاده صفر



استقلال تهران ۷ – دانشگاه آزاد اسلامی ۳ (اسامی تیم استقلال در ابتدا آمده است):

۵۷ کیلوگرم: نادر حاج آقانیا، برنده ۳- محمد خدابخشی صفر

۶۱ کیلوگرم: عرفان جعفریان، برنده ۱۵- میرعلی باوفا سادات ۹،

۶۵ کیلوگرم: امیرمحمد یزدانی، برنده ۵- فرزاد عموزاد خلیلی ۴،

۷۰ کیلوگرم: یونس امامی، برنده ۱۴- فرهاد نوری ۴،

۷۴ کیلوگرم: جمال عبادی ۵- مسعود کمروند، برنده ۸،

۷۹ کیلوگرم: حمیدرضا زرین پیکر، برنده ۵- محمد نخودی ۳،

۸۶ کیلوگرم: سجاد غلامی ۳ – سید محمدحسین میرباغبان، برنده ۱۳،

۹۲ کیلوگرم: امیر محمدی ۱- حسین شهبازی، برنده ۲،

۹۷ کیلوگرم: اسماعیل نجاتیان، برنده ۴، ضربه فنی- حسین جلالی نژاد ۴،

۱۲۵ کیلوگرم: عباس فروتن، برنده ۴- امین طاهری ۳



شهدای زنجان ۸- شرکت سهامی فرش ایران ۲ (اسامی تیم زنجان در ابتدا آمده است):

۵۷ کیلوگرم: مهدی حسن نیا صفر – رضا خلاقی، برنده ۶،

۶۱ کیلوگرم: یونس سرمستی، برنده ۱۰- امیرحسین رسولی صفر

۶۵ کیلوگرم: سپهر اسماعیلی ۷- مجید ساده، برنده ۹،

۷۰ کیلوگرم: محمد زمانی، برنده ۶ – حسین رنجبر ۴ (مصدوم شدند)

۷۴ کیلوگرم: محمد شهبازنژاد، برنده ۱۰- محمد محولاتی ۴ (مصدوم شدند)

۷۹ کیلوگرم: عبداله شیخ اعظمی، برنده ۱۰- علیرضا محمدی صفر

۸۶ کیلوگرم: هادی رستمی، برنده ۴- علیرضا نقی لو ۲،

۹۲ کیلوگرم: مسعود مددی، برنده ۶- طا‌ها خمینه صفر

۹۷ کیلوگرم: اباذر اسلامی، برنده ۱۰- پوریا قدرتی صفر

۱۲۵ کیلوگرم: نعیم حسن زاده، برنده ۷- محمدرضا حسین پور ۱

انتهای پیام/
ارسال نظرات
وکیل آنلاین صفحه خبر

تکلیف قانونی مالکیت در آپارتمان‌ها؛ ملک اختصاصی و مشاعات آپارتمانی

کارشناسان وکیل‌آنلاین درباره تکلیف مالکیت در آپارتمانها از حیث مشاع بودن یا اختصاصی بودن ملک توضیح داده‌اند.
بیشتر بخوانید
آخرین اخبار