۰۸ مهر ۱۳۹۹ | ۱۴:۱۳
کد خبر:۶۶۰۵۸۲
دور رفت رقابت‌های گروه الف بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) از صبح امروز در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران در حال برگزاری است.
خبرگزاری میزان - با اعلام روابط عمومی فدراسیون کشتی، نتایج مسابقات نوبت صبح دیدارهای دور رفت لیگ کشتی فرنگی مشخص شد که در دور دوم تیم‌های سیناصنعت ایذه و فولاد  اکسین خوزستان مقابل حریفان خود به پیروزی دست یافتند.
 
سینا صنعت ایذه با نتیجه ۱۰ بر صفر تیم هیئت کشتی سیرجان را شکست داد و تیم فولاد اکسین خوزستان نیز با نتیجه ۶ بر ۴ از سد آریوبرزن بهبهان گذشت.

نتایج انفرادی دیدار‌های برگزار شده به شرح زیر است:

سیناصنعت ایذه ۱۰ - هیئت کشتی سیرجان صفر (اسامی تیم ایذه در ابتدا آمده است):

۵۵ کیلوگرم: سعید سیداحمدیان، برنده - فرزاد محبی، صفر
۶۰ کیلوگرم: میلاد رضانژاد، برنده - متین سنجری، صفر
۶۳ کیلوگرم: فرشاد عیسوند محمودی، برنده - عرفان فردی صفر
۶۷ کیلوگرم: شاهین بداغی، برنده - مجتبی ولی‌الهی، صفر
۷۲ کیلوگرم: محمدرضا مختاری، برنده ۱۰ - محمدمهدی شهسواری صفر
۷۷ کیلوگرم: محمدامین احمدپور، برنده ۵ - امیرمحمد رضایی ۱
۸۲ کیلوگرم: عباس مهدی زاده، برنده ۸ - امیرمحمد ذاکریان پور صفر
۸۷ کیلوگرم: امید محمودی، برنده ۴ - علی عابدی صفر
۹۷ کیلوگرم: محمد یگانه، برنده - محمد مدرسی صفر
۱۳۰ کیلوگرم: محمد بیرانوند، برنده ۲ - سید احسان اسماعیل‌پور صفر

فولاد اکسین خوزستان ۶- آریو برزن بهبهان ۴ (اسامی تیم فولاد در ابتدا آمده است):

۵۵ کیلوگرم: محمدهادی شعبانی صفر - صادق مرادی، برنده ۶، ضربه فنی
۶۰ کیلوگرم: امیرحسین خوانساری، برنده - محراب قلی پور صفر
۶۳ کیلوگرم: مهرداد مردانی، برنده ۵ - ابراهیم اسحاقی ۲
۶۷ کیلوگرم: علی ذکایی مهر، برنده ۸ - سید علیرضا رسول زاده صفر
۷۲ کیلوگرم: کرامت عبدولی صفر - عابد بابکان، برنده ۹
۷۷ کیلوگرم: محمد شربی نیازی، برنده - محمدحسین آزرم دخت صفر
۸۲ کیلوگرم: مهدی هدایی، برنده ۹ - علیرضا مرادی صفر
۸۷ کیلوگرم: علی شریفی، برنده ۹ - رضا وخشور صفر
۹۷ کیلوگرم: محمدامین حمیدی اصل صفر - سید محمدرضا زینی، برنده ۴، ضربه فنی
۱۳۰ کیلوگرم: سید محمد موسوی، برنده ۶ - پارسا نظری ۲

همچنین دو مسابقه نخست صبح امروز فولاد اکسین خوزستان با نتیجه ۱۰ بر صفر تیم هیئت کشتی سیرجان را شکست داد و تیم رعد پدافند ارتش نیز با نتیجه ۷ بر ۳ از سد تیم آریوبرزن بهبهان گذشت.

نتایج انفرادی دیدار‌های برگزار شده به شرح زیر است:

فولاد اکسین خوزستان ۱۰- هیئت کشتی سیرجان صفر (اسامی تیم خوزستان در ابتدا آمده است):

۵۵ کیلوگرم: محمدهادی شعبانی ۹ - فرزاد محبی صفر
۶۰ کیلوگرم: پویا ناصرپور برنده - متین سنجری
۶۳ کیلوگرم: مهرداد مردانی ۸ - عرفان مردی صفر
۶۷ کیلوگرم: کرامت عبدولی ۹ - محمدرضا اسپیدکار صفر
۷۲ کیلوگرم: عظیم گرمسیری ۸ - محمدرضا شاه بداغی صفر
۷۷ کیلوگرم: امین کاویانی‌نژاد ۹ - محمد غلامی صفر
۸۲ کیلوگرم: محمد سرخی نژاد ۹ - سید احسان موسوی ۴
۸۷ کیلوگرم: رامین طاهری ۸ - فردین سالاری صفر
۹۷ کیلوگرم: ایمان انصاری ۵ - محمد مدرسی ۳
۱۳۰ کیلوگرم: پارسا نظری ۹ - علیرضا اسکندری صفر

رعد پدافند ارتش ۷ - آریو برزن بهبهان ۳ (اسامی تیم ارتش در ابتدا آمده است):

۵۵ کیلوگرم: محمد حسینوند پناهی ۶ - صادق مرادی، برنده ۷
۶۰ کیلوگرم: علیرضا کارگر صفر - محراب قلی پور، برنده
۶۳ کیلوگرم: آرمین محب ثابت ۹ - ابراهیم اسحاقی صفر
۶۷ کیلوگرم: احسان فراهانی، برنده - یاسین محسن نژاد صفر
۷۲ کیلوگرم: محمدرضا کاکه، برنده - عابد بابکان صفر
۷۷ کیلوگرم: سجاد فرج پور، ۹، برنده - سید عارف خردمند صفر
۸۲ کیلوگرم: جمال اسماعیلی، برنده - رضا عادلی نژاد صفر
۸۷ کیلوگرم: محمد رسولی، برنده ۶ - رضا وخشور یک
۹۷ کیلوگرم: حامد عبدولی، برنده ۳ - داود فلاحی ۲
۱۳۰ کیلوگرم: سجاد خلیلیان ۴ - سعید حسین پور، برنده ۱۳

انتهای پیام/

ارسال نظرات
وکیل آنلاین صفحه خبر

تکلیف قانونی مالکیت در آپارتمان‌ها؛ ملک اختصاصی و مشاعات آپارتمانی

کارشناسان وکیل‌آنلاین درباره تکلیف مالکیت در آپارتمانها از حیث مشاع بودن یا اختصاصی بودن ملک توضیح داده‌اند.
بیشتر بخوانید
آخرین اخبار