خبرگزاری میزان- ستاد انتخابات کشور امروز سوم اسفندماه اسامی قطعی منتخبان یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.
تاریخ انتشار: 08:08 - 03 اسفند 1398
- کد خبر: ۵۹۸۷۹۵
گروه چند رسانه‌ای خبرگزاری میزان، آخرین نتایج شمارش آراء انتخابات مجلس یازدهم، که توسط ستاد انتخابات کشور به تدریج اعلام می‌شود را منتشر می‌کند.
 
 

اسامی کاندیدهای منتخب به شرح ذیل است:

 

ماکو، چالدران، پل‌دشت و شوط:

محمد علی‌پور


میاندوآب:

مهدی عیسی زاده


ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان:

علی حدادی


دشتی و تنگستان:

غلامحسین کرمی


خرمشهر:

سیدلفته احمدنژاد


خدابنده:

سیدالبرز حسینی


بابلسر و فریدون‌کنار:

علی‌اصغر باقرزاده


تفرش، آشتیان و فراهان:

سینا کمالخانی


کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه‌گنج و فاریاب:

منصور شکراللهی


رودبار:

مهرداد گودرزوندچگینی


رودسر و املش:

محمد صفری‌ملک‌میان


اهر و هریس:

احمد محرم زاده یخ‌فروزان

تعداد رأی صحیح: ۷۲۹۹۹

تعداد رأی منتخب: ۲۹۸۲۶

مبارکه:

پروین صالحی مبارکه

تعداد رأی صحیح: ۳۹۱۹۶

تعداد رأی منتخب: ۱۲۰۷۵


دهلران، دره‌شهر، آبدانان و دره (انتخابات به مرحله دوم کشیده شد):

بهزاد علیزاده: ۱۸۵۰۵

صادق کرمی: ۱۶۳۷۲

آرای صحیح: ۹۴۰۹۰


شهرکرد، بن و سامان:

احود راستینه هفت‌جانی

تعداد رأی صحیح: ۸۹۶۰۰

تعداد رأی منتخب: ۳۵۸۷۹


ایذه و باغملک:

عبدالله ایزدپناه

تعداد رأی صحیح: ۱۲۴۶۹۳

تعداد رأی منتخب: ۳۳۲۸۰


دشت آزادگان و هویزه:

قاسم ساعدی

تعداد رأی صحیح: ۷۶۲۴۷

تعداد رأی منتخب: ۱۹۵۸۹


ابهر، خرم‌دره و سلطانیه:

حسن شجاعی علی‌آبادی

تعداد رأی صحیح: ۸۴۸۲۶

تعداد رأی منتخب: ۱۹۴۵۴


سراوان، سیب، سوران و مهرستان:

ملک فاضلی

تعداد رأی صحیح: ۱۱۹۱۰۷

تعداد رأی منتخب: ۴۳۵۳۰


لارستان، خنج و گراش:

حسین حسین‌زاده

تعداد رأی صحیح: ۸۷۹۳۰

تعداد رأی منتخب: ۲۸۳۹۹


رامیان و رامین شهر:

غلامعلی کوهساری

تعداد رأی صحیح: ۸۳۰۷۶

تعداد رأی منتخب: ۳۸۶۱۵


علی‌آباد:

رحمت‌الله نوروزی

تعداد رأی صحیح: ۶۱۵۹۱

تعداد رأی منتخب: ۳۵۹۰۷


خمین:

علیرضا نظری

تعداد رأی صحیح: ۳۵۴۳۷

تعداد رأی منتخب: ۱۵۱۵۷


سمیرم (به مرحله دوم کشیده شد):

رحیم کریمی: ۵۹۵۹

اصغر سلیمی: ۵۹۰۸

تعداد رأی صحیح: ۳۰۲۹۹

گلپایگان و خوانسار:

سید مسعود خاتمی

تعداد رأی صحیح: ۳۹۴۰۶

تعداد رأی منتخب: ۲۱۴۷۱

ایلام و ایوان و چرداول و مهران و ملکشاهی و سیرجان:

علی‌اکبر بسطامی

تعداد رأی صحیح: ۱۷۲۳۲۰

تعداد رأی منتخب: ۴۲۲۹۶

کنگان، دیر، جم و عسلویه:

موسی احمدی

تعداد رأی صحیح: ۹۰۳۴۴

تعداد رأی منتخب: ۳۸۹۹۸

تربت حیدریه، مه، لات، زاوه:

محسن زنگنه

تعداد رأی صحیح: ۱۳۱۶۲۷

تعداد رأی منتخب: ۵۶۷۰۶

خواف و رشتخوار:

اکبر احمدپور

تعداد رأی صحیح: ۱۰۱۶۹۳

تعداد رأی منتخب: ۶۳۹۹۴

کاشمر، خلیل آباد و بردسکن:

جوادنیک‌بین

تعداد رأی صحیح: ۱۲۶۶۹۶

تعداد رأی منتخب: ۲۹۴۸۷

اسفراین:

امان‌الله حسین پور

تعداد رأی صحیح: ۶۰۹۷۸

تعداد رأی منتخب: ۱۹۳۱۲

رامهرمز و رامشیر:

ابراهیم متینیان

تعداد رأی صحیح: ۶۶۳۱۹

تعداد رأی منتخب: ۲۴۵۱۹

شاهرود، میامی و بسطام:

علی اصغر خانی

تعداد رأی صحیح: ۹۳۲۶۴

تعداد رأی منتخب: ۳۴۰۸۳

نی‌ریز و استهبان:

فرهاد طهماسبی

تعداد رأی صحیح: ۸۰۱۴۰

تعداد رأی منتخب: ۲۸۸۴۷

جهرم:

محمدرضا رضایی کوچی

تعداد رأی صحیح: ۷۹۷۹۷

تعداد رأی منتخب: ۳۹۹۴۰

بوئین‌زهرا و آوج:

روح‌الله عباس‌پور

تعداد رأی صحیح: ۷۴۶۳۱

تعداد رأی منتخب: ۳۷۵۸۹

کرمان و راور:

محمدرضا پورابراهیمی داورزنی

تعداد رأی صحیح: ۲۲۵۴۶۰

تعداد رأی منتخب: ۱۳۰۱۹۵

بافت، رابر و ارزوئیه:

صمدالله محمدی

تعداد رأی صحیح: ۵۸۷۴۸

تعداد رأی منتخب: ۱۸۰۰۲
شبستر:

جعفر راستی


ماکو، چالدران، پل‌دشت و شوط:

محمد علی‌پور


میاندوآب:

مهدی عیسی زاده


ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان:

علی حدادی


دشتی و تنگستان:

غلامحسین کرمی


خرمشهر:

سیدلفته احمدنژاد


خدابنده:

سیدالبرز حسینی


بابلسر و فریدون‌کنار:

علی‌اصغر باقرزاده


تنکابن، رامسر و عباس‌آباد:

سید شمس‌الدین حسینی


تفرش، آشتیان و فراهان:

سینا کمالخانی


کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه‌گنج و فاریاب:

منصور شکراللهی


آستارا:

غلامرضا مرحباء


رودبار:

مهرداد گودرزوندچگینی


رودسر و املش:

محمد صفری‌ملک‌میان


اهر و هریس:

احمد محرم زاده یخ‌فروزان


مبارکه:

پروین صالحی مبارکه


دهلران، دره‌شهر، آبدانان و دره (انتخابات به مرحله دوم کشیده شد):

بهزاد علیزاده

صادق کرمی


شهرکرد، بن و سامان:

احود راستینه هفت‌جانی


ایذه و باغملک:

عبدالله ایزدپناه


دشت آزادگان و هویزه:

قاسم ساعدی


ابهر، خرم‌دره و سلطانیه:

حسن شجاعی علی‌آبادی


سراوان، سیب، سوران و مهرستان:

ملک فاضلی


لارستان، خنج و گراش:

حسین حسین‌زاده


رامیان و رامین شهر:

غلامعلی کوهساری


علی‌آباد:

رحمت‌الله نوروزی


خمین:

علیرضا نظری

 

ساوجبلاغ، طالقان، هشتگرد و نظرآباد:

علی حدادی
 

شبستر: 

جعفر راستی


دشتی و تنگستان:

غلامحسین کرمی


خرمشهر:

سید لفطه احمد نژاد


خدابنده:

سید البرز حسینی


لنجان:

حسین رجایی و علی یوسف پور به دور دوم رفتند


بیجار:

حمد الله کریمی و علی رضا زندیان دور دوم رفتند

آرای صحیح ۳۷۲۸۴


میانه:

مهدی اسماعیلی

علی شامی و بهنام صفایی به مرحله دوم رفتند.


ماکو، چالدران:

محمد علی‌پور


میاندوآب:

مهدی عیسی زاده


بابلسر و فریدون‌کنار:

اصغر باقرزاده


تنکابن، عباس آباد و رامسر:

سید سمش‌الدین حسینی


تفرش، آشتیان و فراهان:

سینا کمال‌خانی


کهنوج، منوجان، رودبار جنوب و قلعه گنج:

منصور شکراللهی


آستارا:

غلامرضا مرحبا


رودبار:

مهرداد گودرزوند چگنی


رودسر و املش:

محمد صفری ملکیان

 

کلیبر خداآفرین و هوراند:

حسین حاتمی

تعداد رأی صحیح: ۵۷۵۸۵

تعداد رأی منتخب: ۱۷۶۲۵



مهاباد

جلال محمودزاده

تعداد رأی صحیح: ۵۰۰۵۴

تعداد رأی منتخب: ۱۹۳۰۴


مشکین‌شهر:

محمود عباس‌زاده

تعداد رأی صحیح: ۷۰۹۷۳

تعداد رأی منتخب: ۳۲۲۵۴



نایین، خور و بیابانک:

الهام آزاد

تعداد رأی صحیح: ۲۶۳۱۹

تعداد رأی منتخب: ۸۵۷۰


کاشان، آران و بیدگل:

سیدجواد ساداتی‌نژاد

تعداد رأی صحیح: ۱۱۹۹۲۸

تعداد رأی منتخب: ۸۸۹۴۶


خمینی‌شهر:

محمدتقی نقدعلی

تعداد رأی صحیح: ۶۹۵۱۸

تعداد رأی منتخب: ۳۶۰۵۵


اردستان:

سیدصادق طباطبایی‌نژاد

تعداد رأی صحیح: ۲۶۶۲۸

تعداد رأی منتخب: ۱۳۲۲۹


دشتستان:

ابراهیم رضایی

تعداد رأی صحیح: ۸۵۲۶۷

تعداد رأی منتخب: ۳۶۵۸۱


قائنات و زیرکوه:

سلمان اسحاقی

تعداد رأی صحیح: ۷۲۲۸۲

تعداد رأی منتخب: ۲۱۹۳۴


نهبندان و سربیشه:

مصطفی نخعی

تعداد رأی صحیح: ۵۱۰۵۸

تعداد رأی منتخب: ۱۷۳۴۱


فردوس، سرایان، طبس و بشرویه:

مجید نصیرایی

تعداد رأی صحیح: ۸۴۷۰۴

تعداد رأی منتخب: ۲۷۳۳۴


شادگان:

مجید ناصری‌نژاد

تعداد رأی صحیح: ۴۳۰۲۸

تعداد رأی منتخب: ۱۲۵۵۵


گرمسار و آرادان:

اردشیر مطهری

تعداد رأی صحیح: ۲۹۴۶۳

تعداد رأی منتخب: ۱۳۱۳۰


سمنان، مهدی‌شهر و سرخه:

عباس گلرو

تعداد رأی صحیح: ۶۲۱۹۳

تعداد رأی منتخب: ۳۲۴۱۱


آمل:

رضا حاجی‌پور

تعداد رأی صحیح: ۱۱۱۱۱۹

تعداد رأی منتخب: ۵۷۹۵۱


محلات و دلیجان:

علیرضا سلیمی

تعداد رأی صحیح: ۲۷۷۵۳

تعداد رأی منتخب: ۱۰۴۷۱


تویسرکان:

محمدمهدی مفتح

تعداد رأی صحیح: ۳۷۰۴۳

تعداد رأی منتخب: ۱۶۲۵۸


رزن و درگزین:

حسن لطفی

تعداد رأی صحیح: ۵۶۸۹۴

تعداد رأی منتخب: ۱۹۸۶۵


اسدآباد:

کیومرث سرمدی واله

تعداد رأی صحیح: ۴۷۵۲۰

تعداد رأی منتخب: ۲۶۱۱۱


سیرجان و بردسیر:

شهباز حسن‌پور بیگلری

تعداد رأی صحیح: ۱۱۱۴۴۴

تعداد رأی منتخب: ۴۸۸۶۴


شهر بابک:

مصطفی رضاحسینی قطب‌آبادی

تعداد رأی صحیح: ۴۰۵۸۸

تعداد رأی منتخب: ۱۳۳۵۰


زرند و کوهبنان:

عفت شریعتی کوهبنانی

تعداد رأی صحیح: ۶۶۵۰۲

تعداد رأی منتخب: ۴۴۴۵۳



رفسنجان و انار:

حسین جلالی

تعداد رأی صحیح: ۱۰۶۶۰۶

تعداد رأی منتخب: ۵۳۷۸۸


بوکان:

انور حبیب‌زاده بوکانی

تعداد رأی صحیح: ۴۸۳۵۰

تعداد رأی منتخب: ۲۶۹۶۵


سلماس:

یعقوب رضازاده

تعداد رأی صحیح: ۷۴۰۶۳

تعداد رأی منتخب: ۲۴۷۶۷


پارس‌آباد و بیله سوار:

عباس جهانگیرزاده

تعداد رأی صحیح: ۱۰۸۴۰۶

تعداد رأی منتخب: ۲۴۷۷۲


گرمی:

ولی اسماعیلی

تعداد رأی صحیح: ۴۱۹۹۰

تعداد رأی منتخب: ۲۴۱۶۹



شهرضا و دهاقان:

سمیه محمودی

تعداد رأی صحیح: ۵۷۹۹۱

تعداد رأی منتخب: ۲۰۵۴۲


بروجن:

امیرقلی جعفری بروجنی

تعداد رأی صحیح: ۴۹۴۵۱

تعداد رأی منتخب: ۱۱۸۶۳


بیرجند، درمیان، خوسف:

حسین خسروی اسفزار

تعداد رأی صحیح: ۱۴۴۸۵۰

تعداد رأی منتخب: ۷۲۸۷۲


درگز:

حسن رزمیان مقدم

تعداد رأی صحیح: ۳۲۸۷۰

تعداد رأی منتخب: ۹۱۸۴


گناباد و بجستان:

محمد صفایی دلوئی

تعداد رأی صحیح: ۵۰۸۱۰

تعداد رأی منتخب: ۲۳۶۰۷


شوش:

محمد کعب عمیر

تعداد رأی صحیح: ۹۲۳۴۳

تعداد رأی منتخب: ۲۳۳۵۸


ماهنشان و ایجرود:

سیدمرتضی خاتمی

تعداد رأی صحیح: ۴۱۱۹۱

تعداد رأی منتخب: ۱۷۷۶۳


دامغان:

علی‌اکبر علیزاده برمی

تعداد رأی صحیح: ۳۷۰۳۰

تعداد رأی منتخب: ۱۱۰۲۱


اقلید:

مسلم صالحی

تعداد رأی صحیح: ۴۳۳۹۱

تعداد رأی منتخب: ۱۴۵۸۰


قروه و دهگلان:

پرویز اوسطی

تعداد رأی صحیح: ۶۷۰۵۹

تعداد رأی منتخب: ۱۷۱۹۶


بندر انزلی:

احمد دنیامالی

تعداد رأی صحیح: ۳۴۱۲۱

تعداد رأی منتخب: ۱۶۷۳۵


شازند:

محمود احمدی بیغش

تعداد رأی صحیح: ۵۰۹۸۴

تعداد رأی منتخب: ۲۴۴۵۲


اردکان:

محمدرضا دشتی اردکانی

تعداد رأی صحیح: ۲۷۶۴۲

تعداد رأی منتخب: ۱۵۸۴۸

تفت و میبد:

سیدجلیل میرمحمد میبدی

تعداد رأی صحیح: ۵۲۵۷۵

تعداد رأی منتخب: ۲۰۲۸۶


لنجان (به دور دوم کشیده شد):

حسین رجایی ریزی: ۵۶۲۶۱

علی یوسف پور: ۸۶۴۶

رای صحیح: ۵۶۲۶۱۹۵۵۸



ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان:

علی حدادی

تعداد رأی صحیح: ۹۷۳۰۷

تعداد رأی منتخب: ۴۳۲۳۳



دشتی و تنگستان:

غلامحسین کرمی

تعداد رأی صحیح: ۶۸۴۵۷

تعداد رأی منتخب: ۲۹۰۵۷



خرمشهر:

سیدلفته احمدنژاد

تعداد رأی صحیح: ۴۳۵۲۲

تعداد رأی منتخب: ۹۶۳۸



خدابنده:

سیدالبرز حسینی

تعداد رأی صحیح: ۸۱۸۶۶

تعداد رأی منتخب: ۹۶۳۸



بابلسر و فریدون‌کنار:

علی‌اصغر باقرزاده

تعداد رأی صحیح: ۵۹۱۶۰

تعداد رأی منتخب: ۳۰۴۳۰

کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه‌گنج و فاریاب:

منصور شکراللهی

تعداد رأی صحیح:

تعداد رأی منتخب:



رودبار:

مهرداد گودرزوندچگینی

تعداد رأی صحیح:

تعداد رأی منتخب:



رودسر و املش:

محمد صفری‌ملک‌میان

تعداد رأی صحیح:

تعداد رأی منتخب:



اهر و هریس:

احمد محرم زاده یخ‌فروزان

تعداد رأی صحیح: ۷۲۹۹۹

تعداد رأی منتخب: ۲۹۸۲۶

مبارکه:

پروین صالحی مبارکه

تعداد رأی صحیح: ۳۹۱۹۶

تعداد رأی منتخب: ۱۲۰۷۵



دهلران، دره‌شهر، آبدانان و دره (انتخابات به مرحله دوم کشیده شد):

بهزاد علیزاده: ۱۸۵۰۵

صادق کرمی: ۱۶۳۷۲

آرای صحیح: ۹۴۰۹۰



شهرکرد، بن و سامان:

احمد راستینه هفشجانی

تعداد رأی صحیح: ۸۹۶۰۰

تعداد رأی منتخب: ۳۵۸۷۹



ایذه و باغملک:

عبدالله ایزدپناه

تعداد رأی صحیح: ۱۲۴۶۹۳

تعداد رأی منتخب: ۳۳۲۸۰



دشت آزادگان و هویزه:

قاسم ساعدی

تعداد رأی صحیح: ۷۶۲۴۷

تعداد رأی منتخب: ۱۹۵۸۹



ابهر، خرم‌دره و سلطانیه:

حسن شجاعی علی‌آبادی

تعداد رأی صحیح: ۸۴۸۲۶

تعداد رأی منتخب: ۱۹۴۵۴



سراوان، سیب، سوران و مهرستان:

ملک فاضلی

تعداد رأی صحیح: ۱۱۹۱۰۷

تعداد رأی منتخب: ۴۳۵۳۰



لارستان، خنج و گراش:

حسین حسین‌زاده

تعداد رأی صحیح: ۸۷۹۳۰

تعداد رأی منتخب: ۲۸۳۹۹



رامیان و رامین شهر:

غلامعلی کوهساری

تعداد رأی صحیح: ۸۳۰۷۶

تعداد رأی منتخب: ۳۸۶۱۵



علی‌آباد:

رحمت‌الله نوروزی

تعداد رأی صحیح: ۶۱۵۹۱

تعداد رأی منتخب: ۳۵۹۰۷



خمین:

علیرضا نظری

تعداد رأی صحیح: ۳۵۴۳۷

تعداد رأی منتخب: ۱۵۱۵۷



سمیرم (به مرحله دوم کشیده شد):

رحیم کریمی: ۵۹۵۹

اصغر سلیمی: ۵۹۰۸

تعداد رأی صحیح: ۳۰۲۹۹

گلپایگان و خوانسار:

سید مسعود خاتمی

تعداد رأی صحیح: ۳۹۴۰۶

تعداد رأی منتخب: ۲۱۴۷۱

ایلام و ایوان و چرداول و مهران و ملکشاهی و سیرجان:

علی‌اکبر بسطامی

تعداد رأی صحیح: ۱۷۲۳۲۰

تعداد رأی منتخب: ۴۲۲۹۶

کنگان، دیر، جم و عسلویه:

موسی احمدی

تعداد رأی صحیح: ۹۰۳۴۴

تعداد رأی منتخب: ۳۸۹۹۸

تربت حیدریه، مه، لات، زاوه:

محسن زنگنه

تعداد رأی صحیح: ۱۳۱۶۲۷

تعداد رأی منتخب: ۵۶۷۰۶

خواف و رشتخوار:

اکبر احمدپور

تعداد رأی صحیح: ۱۰۱۶۹۳

تعداد رأی منتخب: ۶۳۹۹۴

کاشمر، خلیل آباد و بردسکن:

جوادنیک‌بین

تعداد رأی صحیح: ۱۲۶۶۹۶

تعداد رأی منتخب: ۲۹۴۸۷

اسفراین:

امان‌الله حسین پور

تعداد رأی صحیح: ۶۰۹۷۸

تعداد رأی منتخب: ۱۹۳۱۲

رامهرمز و رامشیر

ابراهیم متینیان

تعداد رأی صحیح: ۶۶۳۱۹

تعداد رأی منتخب: ۲۴۵۱۹

شاهرود، میامی و بسطام:

علی اصغر خانی

تعداد رأی صحیح: ۹۳۲۶۴

تعداد رأی منتخب: ۳۴۰۸۳

نی‌ریز و استهبان:

فرهاد طهماسبی

تعداد رأی صحیح: ۸۰۱۴۰

تعداد رأی منتخب: ۲۸۸۴۷

جهرم:

محمدرضا رضایی کوچی

تعداد رأی صحیح: ۷۹۷۹۷

تعداد رأی منتخب: ۳۹۹۴۰

بوئین‌زهرا و آوج:

روح‌الله عباس‌پور

تعداد رأی صحیح: ۷۴۶۳۱

تعداد رأی منتخب: ۳۷۵۸۹

کرمان و راور:

محمدرضا پورابراهیمی داورزنی

تعداد رأی صحیح: ۲۲۵۴۶۰

تعداد رأی منتخب: ۱۳۰۱۹۵

بافت، رابر و ارزوئیه:

صمدالله محمدی

تعداد رأی صحیح: ۵۸۷۴۸

تعداد رأی منتخب: ۱۸۰۰۲
 
 
سنقر:

سیدجواد حسینی‌کیا

تعداد رأی صحیح: ۴۳۷۷۷

تعداد رأی منتخب: ۱۰۹۳۵



آستانه اشرفیه:

محمدعلی رمضانی دستک

تعداد رأی صحیح: ۳۶۷۳۶

تعداد رأی منتخب: ۱۳۹۴۸



بهشهر نکا گلوگاه:

غلامرضا شریعتی

تعداد رأی صحیح: ۱۲۳۹۷۵

تعداد رأی منتخب: ۵۷۹۴۵



قائم‌شهر سوادکوه جویبار:

کیوان مرادیان کوچک‌سرایی ۶۱۹۸۰

کمال علی پور خنکداری ۵۷۸۲۳

تعداد رأی صحیح: ۱۳۲۸۶۲


نور و محمودآباد:

ولی الله فرزانه

تعداد رأی صحیح: ۹۳۷۷۹

تعداد رأی منتخب: ۳۵۳۴۷



نوشهر، چالوس و کلاردشت:

محمدعلی محسنی بندپی

تعداد رأی صحیح: ۸۲۷۹۴

تعداد رأی منتخب: ۳۰۷۰۲



بندر لنگه، بستک و پارسیان:

احمد جباری

تعداد رأی صحیح: ۸۲۷۹۴

تعداد رأی منتخب: ۲۰۷۰۲


ملایر:

احد آزادی‌خواه ۳۶۴۷۸

هادی بیگی‌نژاد ۲۲۰۶۲

تعداد رأی صحیح: ۷۷۴۰۰



مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم:

محمدرضا صباغیان بافقی

تعداد رأی صحیح: ۸۲۳۴۵

تعداد رأی منتخب: ۲۶۸۶۵



مراغه و عجب‌شیر:

علی علیزاده

تعداد رأی صحیح: ۱۱۳۰۲۳

تعداد رأی منتخب: ۴۴۶۹۱



ایرانشهر، سرباز، دلگان، فنوج، بمپور:

عبدالناصر درخشان

تعداد رأی صحیح: ۲۲۲۹۹۰

تعداد رأی منتخب: ۹۵۸۹۶



چابهار، نیک‌شهر، کنارک، قصرقند:

معین‌الدین سعدی

تعداد رأی صحیح: ۱۹۴۰۳

تعداد رأی منتخب: ۹۰۸۶۳



طوالش، رضوان‌شهر و ماسال:

حسن محمدیاری

تعداد رأی صحیح: ۱۲۶۷۹۴

تعداد رأی منتخب: ۳۰۸۲۷



لاهیجان و سیاهکل:

رسول فرخی

تعداد رأی صحیح: ۶۰۶۴۲

تعداد رأی منتخب: ۱۸۶۲۰


نهاوند:

علیرضا شهبازی

تعداد رأی صحیح: ۷۳۴۰۴

تعداد رأی منتخب: ۱۸۵۷۸
 
 
بستان‌آباد:

غلامرضا نوری قزلجه

تعداد رأی صحیح: ۴۶۶۵۶

تعداد رأی منتخب: ۱۷۱۲۷



بناب:

محمد باقری

تعداد رأی صحیح: ۵۳۱۵۵

تعداد رأی منتخب: ۲۳۵۴۴



سراب:

یوسف داودی

تعداد رأی صحیح: ۶۱۴۰۲

تعداد رأی منتخب: ۲۰۲۰۸



مرند و جلفا:

معصومه پاشایی بهرام

تعداد رأی صحیح: ۱۲۰۰۳۷

تعداد رأی منتخب: ۴۰۲۹۴



ملکان:

سیدعلی موسوی

تعداد رأی صحیح: ۶۰۱۹۹

تعداد رأی منتخب: ۲۰۱۴۰



هشترود و چاراویماق:

سیدحمزه امینی

تعداد رأی صحیح: ۳۹۸۱۲

تعداد رأی منتخب: ۱۴۲۷۷



پیرانشهر و سردشت:

کمال حسینپور

تعداد رأی صحیح: ۶۶۷۲۷

تعداد رأی منتخب: ۳۵۶۹۵



نقده و اشنویه:

علی زنجانی حسنلویی

تعداد رأی صحیح: ۱۲۸۷۳۱

تعداد رأی منتخب: ۷۸۶۷۳



شاهین‌شهر، میمه و برخوار:

حسینعلی حاجی دلیگانی

تعداد رأی صحیح: ۷۲۲۸۳

تعداد رأی منتخب: ۶۳۷۷۰



فریدن، چادگان، فریدون شهر، بویین و میان‌دشت:

حسین محمد صالحی دارانی

تعداد رأی صحیح: ۵۹۲۵۸

تعداد رأی منتخب: ۲۶۹۲۰



فلاورجان:

سیدناصر موسوی لارگانی

تعداد رأی صحیح: ۶۴۲۶۸

تعداد رأی منتخب: ۲۶۹۰۲



نطنز و قمصر:

رحمت‌الله فیروزی پوربادی

تعداد رأی صحیح: ۲۹۸۹۲

تعداد رأی منتخب: ۱۱۲۵۱



کرج، اشتهارد و فردیس:

مهدی عسگری با ۸۷۸۰۸ رأی انتخاب شد

و فاطمه آجرلو و علیرضا عباسی به مرحله دوم رفتند

تعداد رأی صحیح: ۳۳۶۴۳۷
 
دماوند و فیروزکوه:

سیداحمد رسولی‌نژاد

تعداد رأی صحیح: ۴۴۱۸۲

تعداد رأی منتخب: ۱۵۸۵۶



اردل، فارسان و کوهرنگ:

قدرت‌الله حمزه شلمزاری

تعداد رأی صحیح: ۱۰۴۶۶۱

تعداد رأی منتخب: ۲۹۸۰۹



اردکان و خان‌میرزا:

حسین بامیری

تعداد رأی صحیح: ۱۲۴۳۳۸

تعداد رأی منتخب: ۳۱۴۱۴



تربت جام، تایباد، باخرز و صالح‌آباد:

جلیل رحیمی جهان‌آبادی

تعداد رأی صحیح: ۱۸۰۲۶۶

تعداد رأی منتخب: ۹۸۲۴۸



سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن:

علی‌اصغر عنابستانی با ۸۰۰۲۸ رأی

بهروز محبی نجم‌آبادی با ۶۷۵۸۲ رأی

آرای صحیح: ۱۷۱۳۰۰
 
 
فریمان، سرخس، احمدآباد و رضویه:

سیداحسان قاضی‌زاده هاشمی

تعداد رأی صحیح: ۱۰۸۴۶۰

تعداد رأی منتخب: ۵۶۴۵۴


قوچان و فاروج:

علی آذری

تعداد رأی صحیح: ۹۵۹۸۷

تعداد رأی منتخب: ۴۴۰۳۳
 
 شیروان

علی جدی

تعداد رأی صحیح: ۶۵۶۴۸

تعداد رأی منتخب: ۲۸۷۷۹،



آبادان

تعداد رای صحیح: ۶۴۶۱۰

سید محمد مولوی: ۳۵۰۰۵

سید مجتبی محفوظی: ۲۱۴۰۲

جلیل مختار: ۱۸۵۴۲،



اندیمشک

فریدون حسنوند

تعداد رأی صحیح: ۶۷۴۹۲

تعداد رأی منتخب: ۲۳۸۲۴،



 بندر ماهشهر و امیدیه و هندیجان

حبیب آقاجری

تعداد رأی صحیح: ۹۸۸۶۶

تعداد رأی منتخب: ۳۰۴۳۰،



 زاهدان

تعداد رأی صحیح: ۱۷۵۰۶۲

حسینعلی شهریاری: ۶۵۰۴۲

فداحسین مالکی: ۶۳۲۷۷،



خاش و میرجاوه

اسماعیل حسین زهی

تعداد رأی صحیح: ۸۵۱۸۵

تعداد رأی منتخب: ۴۳۱۴۸،



زابل و زهک و هیرمند و نیمروز و هامون

تعداد رأی صحیح: ۱۶۲۱۵۸

محمد سرگزی: ۷۶۶۸۴

حبیب الله دهمرده: ۶۴۳۱۴،



آباده و بوانات و خرم بید

رحیم زارع

تعداد رأی صحیح: ۷۳۷۷۹

تعداد رأی منتخب: ۲۶۳۰۶،



 سروستان و کوار و خرامه

عبدالعلی رحیمی مظفری

تعداد رأی صحیح: ۶۹۴۶۶

تعداد رأی منتخب: ۳۷۷۷۱،
 
 
فیروزآباد و فراشبند

محمدمهدی فروردین

تعداد رأی صحیح: ۹۲۸۸۶

تعداد رأی منتخب: ۲۹۶۶۱،



ممسنی و رستم

مجید انصاری

تعداد رأی صحیح: ۹۲۴۴۵

تعداد رأی منتخب: ۵۰۰۰۸،



تاکستان

رجب رحمانی

تعداد رأی صحیح: ۶۴۹۴۷

تعداد رأی منتخب: ۲۶۰۴۵،



سنندج و دیواندره و کامیاران

تعداد رأی صحیح: ۱۲۷۸۳۸

سید مهدی فرشادان: ۳۵۷۱۶

محسن فتحی: ۳۲۵۱۸،



بم و ریگان و فهرج و نرماشیر

موسی غضنفرآبادی

تعداد رأی صحیح: ۱۲۹۱۲۷

تعداد رأی منتخب: ۷۹۳۹۲،



جیرفت و عنبرآباد

ذبیح الله اعظمی ساردویی

تعداد رأی صحیح: ۱۳۱۱۵۹

تعداد رأی منتخب: ۵۳۲۰۲،



اسلام آباد غرب و دالاهو

تعداد رأی صحیح: ۸۳۹۵۴

مجتبی بخشی پور و نادر نادری به مرحله دوم راه یافت


 پاوه و جوانرود و ثلاث باباجانی و روانسر

آرش زره تن لهونی

تعداد رأی صحیح: ۶۷۷۱۲

تعداد رأی منتخب: ۳۰۶۱۶،



گرگان و آق قلا

تعداد رأی صحیح: ۱۹۰۰۲۳

رمضانعلی سنگدوینی: ۵۳۱۰۰

غلامرضا منتظری: ۴۰۸۹۳،



کردکوی و ترکمن و بندرگز و گمیشان

تعداد رأی صحیح: ۱۱۴۱۴۹

عبدالجلال ایری و رجب محمد آبادی به دور دوم راه یافتند.



گنبد کاووس

امانقلیج شادمهر

تعداد رأی صحیح: ۱۴۶۹۷۰

تعداد رأی منتخب: ۳۱۸۲۶،



مینودشت و کلاله و مراوه تپه و گالیکش

رضا آریان پور

تعداد رأی صحیح: ۱۳۷۵۵۱

تعداد رأی منتخب: ۴۲۹۴۷،



رشت

تعداد رأی صحیح: ۱۶۲۵۶۲

جبار کوچکی نژاد: ۵۰۶۸۵

سید علی آقازاده دافساری: ۴۷۰۵۷

محمدرضا احمدی: ۳۳۹۹۲،



دلفان و سلسله

یحیی ابراهیمی

تعداد رأی صحیح: ۱۰۹۷۹۶

تعداد رأی منتخب: ۲۹۴۴۶،



ساوه و زرندیه

محمد سبزی

تعداد رأی صحیح: ۸۱۷۸۱

تعداد رأی منتخب: ۲۷۵۴۴،



میناب و رودان و جاسک و سیریک و بشاگرد

حسین رئیسی

تعداد رأی صحیح: ۲۲۸۰۲۶

تعداد رأی منتخب: ۱۰۳۴۷۰،



 مسیحیان ارمنی جنوب

روبرت بگلریان

تعداد رأی صحیح: ۱۵۵۱

تعداد رأی منتخب: ۱۱۵۸،

 
ارومیه

تعداد رأی صحیح: ۳۳۱۴۱۳

سید سلمان ذاکر: ۱۳۸۴۳۶

روح الله حضرت پور طلاتپه: ۸۶۹۱۰

وحید جلال زاده: ۸۰۰۹۴،



خوی و چایپاره

عادل نجف زاده

تعداد رأی صحیح: ۱۴۵۱۹۰

تعداد رأی منتخب: ۶۸۴۹۸،



خلخال

سید غنی نظری خانقاه

تعداد رأی صحیح: ۴۷۹۳۷

تعداد رأی منتخب: ۲۳۴۸۹،



پاکدشت

فرهاد بشیری

تعداد رأی صحیح: ۶۸۷۳۷

تعداد رأی منتخب: ۳۷۲۲۷،



چناران و بینالود

حسین عباس زاده

تعداد رأی صحیح: ۸۵۶۷۷

تعداد رأی منتخب: ۲۳۳۱۶،



 دزفول

سید احمد آوایی

تعداد رأی صحیح: ۲۱۶۲۷۰

تعداد رأی منتخب: ۹۹۱۰۴،



شیراز

تعداد رأی صحیح: ۳۲۰۴۲۸

علیرضا پاک فطرت: ۱۹۳۷۹۰

روح الله نجابت: ۱۲۲۸۰۷

جعفر قادری: ۱۱۶۶۸۴

ابراهیم عزیزی: ۱۱۴۳۲۹،



قزوین و آبیک و البرز

تعداد رأی صحیح: ۲۲۳۴۳۶

فاطمه محمد بیگی: ۱۰۸۹۲۴

لطف الله سیاه کلی: ۸۳۵۵۵،



قصر شیرین و سرپل ذهان و گیلانغرب

شهریار حیدری

تعداد رأی صحیح: ۸۲۹۸۷

تعداد رأی منتخب: ۲۷۸۰۱،



کهگیلویه و بهمئی و چرام و لنده

سید محمد موحد

تعداد رأی صحیح: ۱۲۷۲۰۹

تعداد رأی منتخب: ۷۵۸۵۱،



 فومن و شفت

خلیل بهروزی فرد

تعداد رأی صحیح: ۸۰۹۴۵

تعداد رأی منتخب: ۴۷۸۵۱،



لنگرود

پرویز محمدنژاد قاضی محله

تعداد رأی صحیح: ۵۵۰۵۸

تعداد رأی منتخب: ۲۲۶۳۳،



 خرم آباد و چگنی

تعداد رأی صحیح: ۱۸۶۳۳۷

مرتضی محمودوند: ۴۳۸۳۴

مهرداد ویس کرمی: ۳۸۰۷۷،



بروجرد

تعداد رأی صحیح: ۸۲۱۳۸

عباس گودرزی: ۴۹۱۷۰

فاطمه مقصودی: ۱۷۸۹۱،



درود و ازنا

حسین گودرزی

تعداد رأی صحیح: ۸۰۹۱۰

تعداد رأی منتخب: ۲۸۴۳۰،



ساری و میاندرود

تعداد رأی صحیح: ۱۷۲۳۴۲

منصورعلی زارعی کیایی: ۶۶۲۲۵

علی بابایی کارنامی: ۴۲۰۲۶،



 بابل

تعداد رأی صحیح: ۱۸۲۱۶۳

علی کریمی فیروزجانی: ۵۳۵۶۹

مهدی سعادتی بیشه سرس: ۵۰۷۳۳،



ورزقان

اله ویردی دهقان

تعداد رأی صحیح: ۴۱۹۱۹

تعداد رأی منتخب: ۲۲۸۲۴،


 نجف آباد و تیران و کرون

ابوالفضل ابوترابی

تعداد رأی صحیح: ۸۹۱۷۴

تعداد رأی منتخب: ۵۷۷۰۰،



 داراب و زرین دشت

محمد جواد عسگری

تعداد رأی صحیح: ۱۲۵۰۵۸

تعداد رأی منتخب: ۵۰۹۷۹،



فسا

حجت الله فیروزی

تعداد رأی صحیح: ۷۴۶۷۲

تعداد رأی منتخب: ۳۲۳۱۹،



کازرون

فریدون عباسی دوانی

تعداد رأی صحیح: ۹۹۰۹۸

تعداد رأی منتخب: ۲۷۹۱۹،



 مرودشت و پاسارگاد و ارسنجان

جلال رشیدی کوچی

تعداد رأی صحیح: ۱۱۲۱۹۲

تعداد رأی منتخب: ۳۲۴۶۹،


پلدختر

سید حمیدرضا کاظمی

تعداد رأی صحیح: ۴۹۳۰۴

تعداد رأی منتخب: ۲۵۶۸۹،



اراک و کمیجان و خنداب

تعداد رأی صحیح: ۱۶۳۶۲۸

علی اکبر کریمی: ۷۶۳۸۷

محمدحسن اصغری: ۵۴۹۷۹،



یزد و اشکذر و بخش ندوشن

محمدصالح جوکار

تعداد رأی صحیح: ۱۴۸۳۹۳

تعداد رأی منتخب: ۱۰۵۵۴۹،



 زرتشتیان

اسفندیار اختیاری کسنویه یزد

تعداد رأی صحیح: ۳۴۸۶

تعداد رأی منتخب: ۳۴۸۶،



 قم

تعداد رأی صحیح: ۳۲۲۷۲۹

احمد امیرآبادی فراهانی: ۲۱۸۳۱۵

مجتبی ذوالنوری: ۲۰۴۷۵۸

علیرضا زاکانی: ۱۹۰۴۲۲،



سقز و بانه

بهزاد رحیمی

تعداد رأی صحیح: ۸۳۵۱۳

تعداد رأی منتخب:۳۴۴۳۹،



بویراحمد و دنا

مهدی روشنفکر

تعداد رأی صحیح: ۱۷۲۹۰۷

تعداد رأی منتخب:۶۶۵۹۹،


الیگودرز

محمد خدابخشی

تعداد رأی صحیح: ۵۹۵۸۷

تعداد رأی منتخب:۲۹۳۸۱،



بندرعباس و قشم و ابوموسی و حاجی آباد و خمیر

تعداد رأی صحیح: ۲۷۴۶۶۲

احمد مرادی: ۱۶۷۰۸۴

محمد آشوری تازیانی: ۹۳۸۴۲

منصور آرامی: ۸۷۸۷۰،



 کرمانشاه:

محمد رشیدی

عبدالرضا مصری

ابراهیم عزیز و سلمان محمدی بابازیدی (مرحله دوم)



گچساران و باشت:

غلامرضا تاجگردون



ورامین پیشوار و قرچک:

حسین نوش آبادی



شهریار، قدس و ملارد:

حسین حق وردی
 

رباط کریم:

حسن نوروزی



 مریوان و سرو آباد:

شیوا قاسمی



اهواز باوی حمیدیه و کارون:

سید کریم حسینی

مجتبی یوسفی

شبیب جویجری و احمد سراج (مرحله دوم)



کوهدشت و رومشکان:

محمدرضا مبلغی



مشهد و کلات:

فاطمه رحمانی

محمد حسین حسین زاده بحرینی

جواد کریمی قدوسی

نصرالله پژمانفر

سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی



اصفهان:

امیرحسین بانکی پور

عباس مقتدایی خوراسگانی

مهدی طغیانی

زهرا شیخی مبارکه

حسین میرزایی


 همدان و فامنین:

حمیدرضا حاجی بابایی

احمد حسین فلاحی



کلیمیان

همایون سامه یح نجف آبادی

تعداد رأی صحیح: ۱۶۸۷

تعداد رأی منتخب: ۱۲۶۱
 
 

اسامی قطعی منتخبان مجلس یازدهم اعلام شد

اسامی قطعی منتخبان مجلس یازدهم اعلام شد

انتهای پیام/

۱) نظرات ارسالی شما، پس از تایید توسط خبرگزاری ​میزان​ ​در سایت ​منتشر خواهد شد​.​
۲) خبرگزاری میزان٬ نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۳) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۴) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .
نام:
ایمیل:
* نظر:
خدمات الکترونیک داخل خبر
رئیس قوه قضاییه
خدمات الکترونیک داخل خبر
رئیس قوه قضاییه
آخرین اخبار گروه چند رسانه ای
خدمات الکترونیک داخل خبر
رئیس قوه قضاییه
چندرسانه ای-داخلی-فضای مجازی-
چندرسانه ای-داخلی-فضای مجازی-
چندرسانه ای-داخلی-فضای مجازی-
چندرسانه ای-زندانیان
معرفی قضات نمونه