خبرگزاری میزان- کارشناسان وکیل‌آنلاین در پاسخ سوالی درباره دعاوی مربوط به قمار و شرط بندی توضیح داده‌اند.
تاریخ انتشار: 20:08 - 21 دی 1398
- کد خبر: ۵۸۵۶۵۹

به گزارش خبرگزاری میزان، پرسش مطرح شده درباره دعاوی قمار و شرط بندی این است:

سلام. من سرِ بازی قمار مجبور شدم یک رسید چهارده میلیون تومانی بعنوان قرص الحسنه امصا کنم و شاهد هم دارم. آیا دارنده رسید میتواند درمراجع قضایی اقامه دعوا کند و نظر دادگاه در رابطه با رسید بابت قمار چیست؟
 
پاسخ کارشناسان وکیل‌آنلاین
مظابق ماده 654 قانون مدنی، قمار و گروبندی باطل و دعاوی راجع به آن مسموع نخواهد بود.
 
انتهای پیام/
۱) نظرات ارسالی شما، پس از تایید توسط خبرگزاری ​میزان​ ​در سایت ​منتشر خواهد شد​.​
۲) خبرگزاری میزان٬ نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۳) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۴) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .
نام:
ایمیل:
* نظر:
خدمات الکترونیک داخل خبر
آزمون قضاوت-حقوق و قضا-داخلی
رئیس قوه قضاییه
خدمات الکترونیک داخل خبر
آزمون قضاوت-حقوق و قضا-داخلی
رئیس قوه قضاییه
آخرین اخبار گروه حقوق و قضا
خدمات الکترونیک داخل خبر
آزمون قضاوت-حقوق و قضا-داخلی
رئیس قوه قضاییه
حقوق و قضا-داخلی-ورزشی
حقوق و قضا-داخلی-ورزشی
حقوق و قضا-داخلی-ورزشی
معرفی قضات نمونه
حقوقی-زندانیان