هجدهمین دوره لیگ برتر جوانان - بزرگسالان مردان
خبرگزاری میزان- رقابت‌های هفته چهارم لیگ برتر جوانان و بزرگسالان مردان با حضور ۹ تیم ظهر امروز (دوشنبه – ۱۳ آبان ماه) در فدراسیون تکواندو برگزار شد.
تاریخ انتشار: 17:47 - 13 آبان 1398
- کد خبر: ۵۶۴۹۰۸

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مبارزات هفته چهارم از دور رفت هجدهمین دوره مسابقات لیگ برتر جوانان و بزرگسالان مردان «جام خلیج فارس» یادواره شهید عبدالکریم کجبافی با حضور تیم‌های شهرداری ورامین، دانشگاه آزاد اسلامی، لوازم خانگی کن، پاس قوامین، پالایش نفت آبادان، صنعت مس کرمان، فرمانیه، کانون تکواندوکاران مهاجر و یزدان در فدراسیون تکواندو برگزار شد.

نتایج کامل مبارزات هفته چهارم به شرح ذیل است:

«تیم پاس قوامین ۷ – تیم فرمانیه صفر»

مبارزه اول (وزن ۵۴- کیلوگرم):

دانیال اتفاق ۴۳ – سعید احسانی ۱۸

مبارزه دوم (وزن ۵۸- کیلوگرم):

ابوالفضل حاتمیان ۲۰ – علی چهرقانی ۱۰

مبارزه سوم (وزن ۶۳- کیلوگرم):

کامران امانلو - غایب

مبارزه چهارم (وزن ۶۸- کیلوگرم):

مهدی یوسفی ۲۷ – محمد سالار وحیدی ۲۳

مبارزه پنجم (وزن ۷۴- کیلوگرم):

رامین حسین قلی زاده ۳۸ – مسعود خوش نیت ۲۶

مبارزه ششم (وزن ۸۰- کیلوگرم):

عرفان حیدری ۶– امیرحسین کلیوند یک

مبارزه هفتم (وزن ۸۷- کیلوگرم):

نیما مهرعلی ۱۵ – آرش دباغ تفرشی ۱۱

مبارزه هشتم (وزن ۸۷+ کیلوگرم):

حمیدرضا بدری ۴ – شیاوش فخرایی ۱۱

«تیم دانشگاه آزاد اسلامی ۳ – تیم شهرداری ورامین ۵»

مبارزه اول (وزن ۵۸- کیلوگرم):

آرش تبریزی ۶ – محمدحسن پلنگ افکن ۱۲

مبارزه دوم (وزن ۶۳- کیلوگرم):

هادی تیران، ولی پور ۱۵ – عرفان بزرگی ۲۴

مبارزه سوم (وزن ۵۴- کیلوگرم):

امیررضا صفرخانلو ۱۰ – حسین لطفی ۳۱

مبارزه چهارم (وزن ۸۷- کیلوگرم):

عرفان ناظمی ۲۷ – امیرحسین امیدی ۲۱

مبارزه پنجم (وزن ۷۴- کیلوگرم):

حمیدرضا خدابخشی ۲۶ – محمدحسین یزدانی ۱۸

مبارزه ششم (وزن ۶۸- کیلوگرم):

حمیدرضا هادیان ۱۳ – امیرحسین محمدخانلو ۲۱

مبارزه هفتم (وزن ۸۰- کیلوگرم):

کریم سام دلیری ۲۹ – مهدی عابدینی ۱۴

مبارزه هشتم (وزن ۸۷+ کیلوگرم):

فرشاد قیاس شندی ۸ – سعید رجبی ۱۰

«تیم صنعت مس کرمان ۵ – تیم شرکت پالایش نفت آبادان ۲»

مبارزه اول (وزن ۸۷+ کیلوگرم):

فرشید شفیع خانی ۲۰ – سیاوش گلشیرازی ۱۰

مبارزه دوم (وزن ۵۸- کیلوگرم):

محمدصادق دهقانی ۴۱ – احسان عبدالوند ۲۷

مبارزه سوم (وزن ۶۳- کیلوگرم):

پارسا مومنی ۱۹ – ابوالفضل مولایی ۲۰

مبارزه چهارم (وزن ۶۸- کیلوگرم):

پوریا عبدالرشیدی ۲۰ – جمشید جمشیدپور ۲۷

مبارزه پنجم (وزن ۸۷- کیلوگرم):

محمدرضا خانی ۱۶ – میثم اسکندری ۱۲

مبارزه ششم (وزن ۷۴- کیلوگرم):

سیدامید حسینی ۳۳ – محمدرضا قشمی ۱۰

مبارزه هفتم (وزن ۸۰- کیلوگرم):

سیداحمد خسروفر – مهدی قیاسی زاده (انصراف نماینده صنعت مس کرمان)

مبارزه هشتم (وزن ۵۴- کیلوگرم):

محمدصالح حسین زاده - غایب

«تیم لوازم خانگی کن ۷ – تیم کانون تکواندوکاران مهاجر صفر»

مبارزه اول (وزن ۵۴- کیلوگرم):

پاشا عطاردی ۲۵ – علی شکور نظری ۵

مبارزه دوم (وزن ۶۸- کیلوگرم):

محمدحسین زاهدی ۴۴ – امیرحسین دست موزه ۱۵

مبارزه سوم (وزن ۶۳- کیلوگرم):

ابراهیم صفری ۲۳ – محمدرضا ابراهیمی ۲

مبارزه چهارم (وزن ۵۸- کیلوگرم):

ایمان اکبرزاده ۶– علیرضا محمدی صفر

مبارزه پنجم (وزن ۸۷- کیلوگرم):

مهران برخورداری ۲۱ – علی اکبر امینی صفر

مبارزه ششم (وزن ۸۰- کیلوگرم):

سهیل محمدیان ۳۶ – محمدرضا فیضی ۱۵

مبارزه هفتم (وزن ۷۴- کیلوگرم):

امیرعلی پروینی ۴– مهدی محمدی صفر

مبارزه هشتم (وزن ۸۷+ کیلوگرم):

علی خدابخش ۱۴ – رامتین حسنی ۱۵
 
انتهای پیام/
۱) نظرات ارسالی شما، پس از تایید توسط خبرگزاری ​میزان​ ​در سایت ​منتشر خواهد شد​.​
۲) خبرگزاری میزان٬ نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۳) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۴) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .
نام:
ایمیل:
* نظر:
خدمات الکترونیک داخل خبر
رئیس قوه قضاییه
خدمات الکترونیک داخل خبر
رئیس قوه قضاییه
آخرین اخبار گروه ورزشی
خدمات الکترونیک داخل خبر
رئیس قوه قضاییه
ورزشی-داخلی-فرهنگی
ورزشی-داخلی-فرهنگی
ورزشی-داخلی-فرهنگی
ورزشی-زندانیان
معرفی قضات نمونه