خبرگزاری میزان- هیچکس نمی‌تواند به موجب وصیت ورثه خود را از ارث محروم کند. کارشناسان وکیل‌آنلاین در این مورد توضیح داده‌اند.
تاریخ انتشار: 17:04 - 08 شهريور 1398
- کد خبر: ۵۴۵۷۳۶
هیچکس نمی‌تواند ورثه خود را از ارث محروم کندبه گزارش خبرگزاری میزان، پرسش مخاطب وکیل‌آنلاین درباره محرومیت از ارث این است:
سلام. آیا پدر میتونه دخترش را که جرم یا خلافی مرتکب شده، از ارث محروم کند؟
 
پاسخ کارشناسان وکیل‌آنلاین:
مطابق ماده 837 قانون مدنی، اگر کسی به موجب وصیت یک یا چند نفر از ورثه خود را از ارث محروم کند، وصیت مزبور نافذ نیست.
 
انتهای پیام/
۱) نظرات ارسالی شما، پس از تایید توسط خبرگزاری ​میزان​ ​در سایت ​منتشر خواهد شد​.​
۲) خبرگزاری میزان٬ نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۳) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۴) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .
نام:
ایمیل:
* نظر:
خدمات الکترونیک داخل خبر
آزمون قضاوت-حقوق و قضا-داخلی
خدمات الکترونیک داخل خبر
آزمون قضاوت-حقوق و قضا-داخلی
آخرین اخبار گروه حقوق و قضا
خدمات الکترونیک داخل خبر
آزمون قضاوت-حقوق و قضا-داخلی
حقوق و قضا-داخلی-چند رسانه ای
حقوق و قضا-داخلی-چند رسانه ای
حقوق و قضا-داخلی-چند رسانه ای
حقوقی-زندانیان