کد خبر: 496925
تاریخ انتشار: 06:19 - 06 اسفند 1397 - 2019 February 25
خبرگزاری میزان- آکادمی علوم و فنون سینمایی (اسکار) طی مراسمی اسامی برندگان خود در بخش‌های مختلف را برای این مراسم در سال ۲۰۱۹ اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، آکادمی علوم و فنون سینمایی (اسکار) طی مراسمی اسامی برندگان خود در بخش‌های مختلف را برای این مراسم در سال ۲۰۱۹ اعلام کرد.

مراسم اسکار سال جاری با استرس و نگرانی های فراوانی برای اعضای آکادمی اسکار برگزار شد. این مراسم بیش از هر چیز تحت تاثیر نداشتن یک مجری ثابت طی ماه های گذشته درگیر حواشی شده بود. از سوی دیگر سال گذشته اسکار نسبت به تمامی سالها کمترین مخاطب تلویزیونی را داشت و حالا خطر آن وجود داشت که با نبود مجری این آمار بدتر نیز شود.

نامزد‌های اسکار ۲۰۱۹ معرفی شدند/

فهرست کامل برگزیدگان اسکار ۲۰۱۹ لحظاتی پیش به شرح زیر اعلام شد:

بهترین فیلم:

پلنگ سیاه Black Panther

بلکککلنزمن BlacKkKlansman

حماسه کولی (راپسودی بوهمی) Bohemian Rhapsody

سوگلی The Favourite

کتاب سبز Green Book - برنده

رما Roma

ستاره ای متولد شد A Star Is Born

معاون Vice

بهترین کارگردانی:

آلفونسو کوارون (رما) Roma - برنده

یورگوس لانتی موس (سوگلی) The Favourite

اسپایک لی (بلکککلنزمن) BlacKkKlansman

آدام مک کی (معاون) Vice

پاوو پاولیکوفسکی (جنگ سرد) Cold War

بهترین بازیگر نقش اول مرد :

کریستین بیل Christian Bale, “Vice”

بردلی کوپر Bradley Cooper, “A Star Is Born”

ویلم دفو Willem Dafoe, “At Eternity’s Gate”

رامی مالک Rami Malek, “Bohemian Rhapsody” - برنده

ویگو مورتنسن Viggo Mortensen, “Green Book”

بهترین بازیگر نقش اول زن :

یالیتزا آپریسیو Yalitza Aparicio, “Roma”

گلن کلوز Glenn Close, “The Wife”

لیدی گاگا  Lady Gaga, “A Star Is Born”

الیویا کلمن Olivia Colman, “The Favourite” - برنده

ملیسا مک کارتی Melissa McCarthy, “Can You Ever Forgive Me”

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد :

ماهرشالا علی Mahershala Ali, “Green Book” - برنده

آدام درایور Adam Driver, “BlacKkKlansman”

سم الیوتSam Elliott, “A Star Is Born”

ریچارد ای گرانت Richard E. Grant, “Can You Ever Forgive Me”

سم راکول Sam Rockwell, “Vice”

بهترین بازیگر نقش مکمل زن :

امی آدامز Amy Adams, “Vice”

مارینا دل تاویرا Marina de Tavira, “Roma”

رجینا کینگ Regina King, “If Beale Street Could Talk” - برنده

اما استون Emma Stone, “The Favourite”

ریچل وایس Rachel Weisz, “The Favourite”

بهترین فیلم خارجی :

کفرناحوم (لبنان)

جنگ سرد (لهستان) Cold War

رویت را برنگردان (آلمان)

رما (مکزیک) Roma - برنده

دزدان مغازه (ژاپن)

بهترین انیمیشن :

شگفت انگیزان2

جزیره سگ ها

میرا

رالف اینترنت را خراب می کند

مرد عنکبوتی: درون دنیای عنکبوتی- برنده

بهترین انیمیشن کوتاه :

Animal Behaviour
بائو Bao - برنده
Late Afternoon
One Small Step
Weekends

بهترین موسیقی فیلم:

پلنگ سیاه Black Panther - برنده

بلکککلنزمن BlacKkKlansman

اگر خیابان بیل به حرف بیاید If Beale Street Could Talk

جزیره سگ ها Isle of Dogs

بازگشت مری پاپینز Mary Poppins Returns

بهترین تدوین صدا:

پلنگ سیاه Black Panther

حماسه کولی (راپسودی بوهمی) Bohemian Rhapsody - برنده

اولین مرد First Man

یک مکان ساکت A Quiet Place

رما Roma

بهترین صداگذاری:

پلنگ سیاه Black Panther

حماسه کولی (راپسودی بوهمی) Bohemian Rhapsody - برنده

اولین مرد First Man

رما Roma

ستاره ای متولد شد A Star Is Born

بهترین فیلمبرداری:

سوگلی The Favourite

رویت را برنگردان

رما Roma - برنده

ستاره ای متولد شد A Star Is Born

جنگ سرد Cold War

بهترین گریم :

مرز

مری ملکه اسکاتلند Mary Queen of Scots

معاون Vice - برنده

بهترین طراحی لباس :

تصنیف باستر اسکراگز The Ballad of Buster Scruggs

پلنگ سیاه Black Panther - برنده

سوگلی The Favourite

بازگشت مری پاپینز Mary Poppins Returns

مری ملکه اسکاتلند Mary Queen of Scots

بهترین تدوین:

بلکککلنزمن BlacKkKlansman

حماسه کولی (راپسودی بوهمی) Bohemian Rhapsody - برنده

سوگلی The Favourite

کتاب سبز Green Book

معاون Vice

بهترین جلوه های ویژه :

انتقام جویان: جنگ ابدیت

کریستوفر رابین

اولین انسان First Man - برنده

بازیکن شماره یک آماده

سولو: داستانی از جنگ ستارگان

بهترین مستند:

Free Solo - برنده
Hale County This Morning, This Evening
Minding the Gap
Of Fathers and Sons

RBG

بهترین فیلم کوتاه :

Detainment
Fauve
Marguerite
Mother

Skin - برنده

بهترین مستند کوتاه :

Black Sheep
End Game
Lifeboat
A Night at the Garden
Period. End of Sentence - برنده

بهترین طراحی صحنه :

پلنگ سیاه Black Panther - برنده

سوگلی The Favourite

اولین مرد First Man

بازگشت مری پاپینز Mary Poppins Returns

رما Roma

بهترین فیلمنامه ارجینال :

سوگلی The Favourite

اولین اصلاح شده

کتاب سبز Green Book - برنده

رما Roma

معاون Vice

بهترین فیلمنامه اقتباسی :

ستاره ای متولد شد A Star Is Born

تصنیف باستر اسکراگز The Ballad of Buster Scruggs

بلکککلنزمن BlacKkKlansman - برنده

اگر خیابان بیل به حرف بیاید If Beale Street Could Talk

می توانی مرا ببخشی؟

بهترین ترانه :

پلنگ سیاه "All the Stars"

RBG "I'll Fight"

بازگشت مری پاپینز "The Place Where Lost Things Go"

ستاره ای متولد شد A Star Is Born - برنده

تصنیف باستر اسکراگز "When a Cowboy Trades His Spurs for Wings"

انتهای پیام/

 

۱) نظرات ارسالی شما، پس از تایید توسط خبرگزاری ​میزان​ ​در سایت ​منتشر خواهد شد​.​
۲) خبرگزاری میزان٬ نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۳) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۴) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .
نام:
ایمیل:
* نظر:
فرهنگی-خبر-وکیل آنلاین
فرهنگی-خبر-وکیل آنلاین
آخرین اخبار گروه فرهنگی
فرهنگی-خبر-وکیل آنلاین
جامعه-فرهنگی-داخلی
جامعه-فرهنگی-داخلی
جامعه-فرهنگی-داخلی
فرهنگی-زندانیان