خبرگزاری میزان- نفرات برتر مسابقات روز نخست مرحله اول رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی کشتی فرنگی و آزاد بزرگسالان مشخص شدند.
تاریخ انتشار: 13:28 - 06 دی 1397
- کد خبر: ۴۷۹۸۷۶

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، مرحله اول رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی از صبح چهارشنبه با برگزاری اوزان ۵۷، ۶۱، ۷۰ و ۸۶ کیلوگرم کشتی آزاد و ۵۵، ۶۳ و ۷۷ کیلوگرم کشتی فرنگی در سالن شهدای هفتم تیر تهران آغاز شد.

در پایان رقابت‌های روز نخست اسامی نفرات برتر به شرح زیر است:

کشتی آزاد:
۵۷ کیلوگرم: ۱- محمد طهماسبی (گلستان) ۲- محسن ملکی (تهران) ۳- میثم فیروزآبادی (همدان) و احسان سنچولی (گلستان) ۵- رضا علیجان زاده (مازندران) و سجاد صالح پور (اصفهان) ۷- نادر نصری (مازندران) ۸- عرفان آئینی (تهران) ۹- تقی رضوانی (آذربایجان شرقی) و سالار قیاسی چکا (لرستان)


۶۱ کیلوگرم: ۱- محمد نامجومطلق (گیلان) ۲- رحمان رحیم پور (فارس) ۳- میرعلی باوفا سادات (تهران) و علیرضا محمدحسنی (تهران) ۵- داریوش حضرتقلی زاده (خراسان شمالی) و رضا اسدی پور (همدان) ۷- روح اله نعمتیان (قم) ۸- علی حاج آقا نیا (مازندران) و حامد رحیمی (البرز) ۱۰- رضا قنبرزاده (خراسان رضوی)

۷۰ کیلوگرم: ۱- مهدی یگانه جعفری (مازندران) ۲- ایمان رحمانی زاده (مازندران) ۳- محمدرضا سرگو (البرز) و میثم نصیری (زنجان) ۵- محمدجواد میرزاییان (لرستان) و وحید آهنگری (مازندران) ۷- امیررضا اکبرزاده (مازندران) ۸- امیرحسین حسینی (توابع تهران) ۹- علیرضا کشاورز (فارس) و مجتبی عموزاد (مازندران)

۸۶ کیلوگرم: ۱- سیدعلی موسوی (گیلان) ۲- حسین خداکرمی (مازندران) ۳- رضا مظفری (مازندران) و حامد عاشق حسینی (توابع تهران) ۵- آرش نیرآبادی (گلستان) ۶- یحیی شکربیگی (کرمانشاه) ۷- غلامرضا سالاروند (مرکزی) ۸- محمدعلی ایمانی (آذربایجان شرقی) ۹- امید کلیوند (همدان) ۱۰- ساسان بریموندی (کرمانشاه)

کشتی فرنگی:
۵۵ کیلوگرم: ۱- مسیب اکبری (تهران) ۲- علیرضا اسدی (اصفهان) ۳- سعید سید احمدیان (خوزستان) و بهزاد شیرمرد (خوزستان) ۵- عدنان مرادی (کردستان) و ایوب گراوند (هرمزگان) ۷- مهدی قربانی صمد (قم) ۸- محمد دانیالی (البرز) ۹- عرفان فردی (گیلان) و ابوالفضل قنبری (لرستان)

۶۳ کیلوگرم: ۱- میثم دلخانی (فارس) ۲- سامان عبدولی (خوزستان) ۳- امید قادری فریمانی (خراسان رضوی) و محمدجواد رضایی (قم) ۵- علیرضا شکوهی (فارس) و کرامت عبدولی (خوزستان) ۷- فرشاد عیسوند (خوزستان) ۸- امین قائدی فر (خوزستان) ۹- رضا عباسی (البرز) ۱۰- محمد سلطانی منفرد (خوزستان)

۷۷ کیلوگرم: ۱- رسول گرمسیری (خوزستان) ۲- سامان نجم سهیلی (لرستان) ۳- فرید محمدی (خراسان شمالی) و حمیدرضا جعفری (فارس) ۵- امیر نامجو (فارس) و سید محمد چوبچیان (گیلان) ۷- محمد سرخی نژاد (یزد) ۸- حسن شیرمهد (توابع تهران) ۹- هاشم محمودی (اردبیل) ۱۰- شایان عفیفی (آذربایجان شرقی)
 
انتهای پیام/
۱) نظرات ارسالی شما، پس از تایید توسط خبرگزاری ​میزان​ ​در سایت ​منتشر خواهد شد​.​
۲) خبرگزاری میزان٬ نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۳) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۴) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .
نام:
ایمیل:
* نظر:
ورزشی-خبر-وکیل آنلاین
ورزشی-خبر-وکیل آنلاین
آخرین اخبار گروه ورزشی
ورزشی-خبر-وکیل آنلاین
ورزشی-خبر-وکیل آنلاین
ورزشی-خبر-وکیل آنلاین
ورزشی-خبر-وکیل آنلاین
ورزشی-خبر-وکیل آنلاین