کد خبر: 423292
تاریخ انتشار: 15:07 - 08 خرداد 1397 - 2018 May 29
خبرگزاری میزان- اردوی آماده سازی تیم فوتبال امید در 2 گروه از ۱۲ خردادماه در مرکز ملی فوتبال ایران آغاز می‌شود.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اردوی تدارکاتی تیم فوتبال امید از ۱۲ لغایت ۲۴ خردادماه در مرکز ملی فوتبال ایران در دو گروه برگزار می‌شود.

* گروه اول
ورود: روز شنبه ۱۲ خردادماه ساعت ۱۷ – مرکز ملی فوتبال ایران
خروج: روز پنجشنه ۱۷ خرداد ساعت ۱۲
اسامی بازیکنان دعوت شده گروه اول به شرح زیر است:
استان تهران: حمیدرضا طاهرخانی – پرسپولیس، احمد بهاروند – پرسپولیس، امیرحسین جعفریان – پرسپولیس، محسن سفید چقایی – عقاب تهران، طا‌ها شریعتی – سایپا، امیرحسین بیات – نفت تهران، امیرحسین یحیی زاده – نفت تهران، نیما داغستانی- نفت تهران، ایمان عباس زاده – مقاومت امید، امیرحسین کارگر – استقلال، حسین حیدری – استقلال، علی بلاشی – دلوار افزار، مهدی فیض آبادی – پیکان، امیرحسین حسین زاده – مقاومت تهران
استان خوزستان: وحید نامداری – استقلال خوزستان، رضا جبیره – نفت آبادان، محمدرضا غبیشاوی – نفت آبادان، حسین ساکی - نفت آبادان، حسن پورحمیدی – استقلال خوزستان
استان اصفهان، سعید کریمی لیشتر – ذوب آهن، مهدی رحیمی – سپاهان
استان خراسان رضوی: سینا زامهران – مشکی پوشان
استان آذربایجان شرقی: نیما مختاری – گسترش فولاد، محمد مسلمی پور – تراکتورسازی، محمدرضا آزادی – تراکتورسازی، مهدی محمدیان، تراکتورسازی
استان کرمان: علیرضا آرتا – مس کرمان
استان گیلان: امیرمحمد جعفری – ملوان بندرانزلی
استان فارس: محمدرضا احمدی
رضا کرملا چعب

*گروه دوم
ورود: روز پنجشنبه ۱۷ خرداد ساعت ۱۷ – مرکز ملی فوتبال ایران
خروج: روز پنجشنبه ۲۴ خرداد ساعت ۱۲
اسامی بازیکنان دعوت شده گروه دوم به شرح زیر است:
استان تهران: محمد سلطانی مهر – سایپا، رضا جعفری - سایپا، علی شجاعی - سایپا، حسین نخود کار- سایپا، الهیار صیاد منش – ساپیا، امید نورافکن - استقلال، مهدی قایدی- استقلال، ابوالفضل رزاق پور – پیکان، امیر روستایی – پیکان، محمد خدابنده لو- پیکان، شهاب عادلی - نفت تهران، احمد رضا احمد وند - مقاومت تهران، شاهین عباسیان – پرسپولیس، محمد امین اسدی – پرسپولیس
استان خوزستان: عارف آقاسی – فولاد خوزستان، مجتبی نجاریان - فولاد خوزستان، یونس دلفی -استقلال خوزستان
استان اصفهان: مهران درخشان مهر – ذوب آهن، نیما طاهری - ذوب آهن، عارف غلامی – سپاهان، رضا دهقانی - سپاهان
استان خراسان رضوی: مهدی مهدیخانی – پدیده، محمد آقاجانپورپدیده
استان آذربایجان شرقی: علی طاهران -تراکتور سازی، محمد خرم الحسینی - گسترش فولاد
استان کرمان: امیر حسین امیر طاهری - مس کرمان
استان گیلان: نیما میرزازاد - ملوان بندر انزلی
رضا شکاری
استان مرکزی: آرش قادری - آلومینیوم اراک
استان بوشهر: محمد محبی - شهرداری بوشهر

انتهای پیام/
۱) نظرات ارسالی شما، پس از تایید توسط خبرگزاری ​میزان​ ​در سایت ​منتشر خواهد شد​.​
۲) خبرگزاری میزان٬ نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۳) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۴) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .
نام:
ایمیل:
* نظر:
ورزشی-خبر-وکیل آنلاین
ورزشی-خبر-وکیل آنلاین
آخرین اخبار گروه ورزشی
ورزشی-خبر-وکیل آنلاین
ورزشی-خبر-فضای مجازی
ورزشی-خبر-فضای مجازی
ورزشی-خبر-فضای مجازی
ورزشی-زندانیان