کد خبر: 465566
تاریخ انتشار: 09:43 - 16 آبان 1397 - 2018 November 07
خبرگزاری میزان- وفق ماده ۱۱۰ آیین نامه ثبت اسناد و املاک در صورتی که یک نفر با خرید سهام ملک مشاع، مالک شش دانگ آن ملک شود می‌تواند درخواست صدور سند مالکیت جدید برای شش دانگ بنماید.
تبدیل اسناد مالکیت مشاعی چگونه است؟به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، وفق ماده ۱۱۰ آیین نامه ثبت اسناد و املاک در صورتی که یک نفر با خرید سهام ملک مشاع، مالک شش دانگ آن ملک شود می‌تواند با تسلیم اسناد مالکیت مشاعی درخواست صدور سند مالکیت جدید برای شش دانگ بنماید.
 
انتهای پیام/
۱) نظرات ارسالی شما، پس از تایید توسط خبرگزاری ​میزان​ ​در سایت ​منتشر خواهد شد​.​
۲) خبرگزاری میزان٬ نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۳) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۴) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .
نام:
ایمیل:
* نظر:
آزمون قضاوت-حقوق و قضا-داخلی
آزمون قضاوت-حقوق و قضا-داخلی
آخرین اخبار گروه حقوق و قضا
آزمون قضاوت-حقوق و قضا-داخلی
حقوق و قضا-داخلی-فرهنگی
حقوق و قضا-داخلی-فرهنگی
حقوق و قضا-داخلی-فرهنگی
حقوقی-زندانیان