کد خبر: 437369
تاریخ انتشار: 16:40 - 27 تير 1397 - 2018 July 18
خبرگزاری میزان- مدت سربازی جزو سابقه بیمه محاسبه می‌شود. کارشناسان وکیل‌آنلاین در این مورد توضیح داده‌اند.

به گزارش خبرگزاری میزان، پرسش مخاطب وکیل‌آنلاین درباره احتساب مدت خدمت سربازی در زمره سابقه بیمه این است:

سلام. من تازه سربازی ام تمام شده آیا می‌توانم ایام خدمتم را جزو سابقه بیمه تامین اجتماعی بیاورم؟

پاسخ کارشناسان وکیل‌آنلاین:
در خصوص احتساب مدت خدمت نظام وظیفه و حضور در جبهه باید بیان داشت به استناد قانون اصلاح تبصره ماده ۱۴ قانون کار و الحاق یک تبصره به آن مصوب ۳۰/۱/۸۳ و قانون استفساریه قانون مذکور مصوب ۲۸/۳/۸۵ مجلس شورای اسلامی، مدت خدمت نظام وظیفه یا حضور داوطلبانه در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل مشمولانی که دارای دو سال سابقه پرداخت حق بیمه نزد سازمان تامین اجتماعی می‌باشند و در زمان ارائه تقاضا در زمره‌ی بیمه شدگان قرار دارند با پرداخت حق بیمه متعلقه قابل احتساب خواهد بود.

ضمناً امکان پرداخت حق بیمه برای این قبیل بیمه شدگان مشمول به انتخاب متقاضی به طور یکجا و یا اقساط ماهانه حداکثر در ۱۲ قسط فراهم می‌باشد.
 
انتهای پیام/
۱) نظرات ارسالی شما، پس از تایید توسط خبرگزاری ​میزان​ ​در سایت ​منتشر خواهد شد​.​
۲) خبرگزاری میزان٬ نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۳) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۴) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .
نام:
ایمیل:
* نظر:
آزمون قضاوت-حقوق و قضا-داخلی
آزمون قضاوت-حقوق و قضا-داخلی
آخرین اخبار گروه حقوق و قضا
آزمون قضاوت-حقوق و قضا-داخلی
حقوق و قضا-داخلی-بین الملل
حقوق و قضا-داخلی-بین الملل
حقوق و قضا-داخلی-بین الملل
آخرین اخبار
حقوقی-زندانیان