کد خبر: 418790
تاریخ انتشار: 10:25 - 22 ارديبهشت 1397 - 2018 May 12
خبرگزاری میزان- رده‌بندی و نتایج کامل مرحله نهایی رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی کشتی اعلام شد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، مرحله نهایی رقابت های انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان برای حضور در بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا و رقابت‌های جهانی 2018 مجارستان روزهای 19 تا 21 اردیبهشت ما در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد.
رده بندی انفرادی این رقابت‌ها به شرح زیر است:

کشتی آزاد:

57 کیلوگرم: 1- رضا اطری (مازندران) 2- مهران رضا زاده (مازندران) 3- فرهاد جلایی (تهران) 4- نادر حاج اقا نیا (کرمان)
61 کیلوگرم: 1- باقر یخکشی (مازندران) 2- محمد رمضان پور (مازندران) 3- ایمان صادقی (مازندران) 4- محمد نامجومطلق (گیلان)
65 کیلوگرم: 1- حسن مرادقلی (تهران) 2- مهران نصیری (مازندران) 3- یونس امامی (تهران)
70 کیلوگرم: 1- نیما اشقاقی (مازندران) 2- محمدرضا سرگو (البرز) 3- حسین مصطفوی (آذربایجان شرقی)
74 کیلوگرم: 1- مصطفی حسین خانی (تهران) 2- سعید داداش پور (تهران) 3- مسعود کمروند (مرکزی) 4- حامد رشیدی (کرمانشاه)
79 کیلوگرم: 1- امید حسن تبار (مازندران) 2- علیرضا قاسمی (تهران) 3- محمد زارعی (توابع تهران) 4- محمد متقی نیا (خراسان رضوی) 5- عزت اله اکبری (مازندران)
86 کیلوگرم: 1- حسن یزدانی (مازندران) 2- کامران قاسم پور (مازندران) 3- احمد بذری (مازندران) 4- علیرضا کریمی (همدان)
92 کیلوگرم: 1- علیرضا کریمی (البرز) 2- رضا بیات (تهران) 3- ارشک محبی (کرمانشاه) 4- علی ابراهیمی (خراسان رضوی) 5- مهدی هدایتی (مازندران)
97 کیلوگرم: 1- علیرضا گودرزی (سیستان و بلوچستان) 2- مجتبی گلیج (مازندران) 3- دانیال شریعتی نیا (همدان) 4- حسین رمضانیان (مازندران)
125 کیلوگرم: 1- پرویز هادی (آذربایجان شرقی) 2- یداله محبی (کرمانشاه) 3- جعفر شمس ناتری (گیلان)

 

کشتی فرنگی:

55 کیلوگرم: 1- رضا خدری (البرز) 2- رامین باستانی (تهران) 3- جواد فراز فاروجی (خراسان جنوبی) 4- امین مرادخانی (آذربایجان غربی)
60 کیلوگرم: 1- مهرداد مردانی (خوزستان) 2- محمد فقیری (توابع تهران) 3- رضا عباسی (البرز) 4- بهروز ملکی (خوزستان)
63 کیلوگرم: 1- محسن حاجی پور (مازندران) 2- محمد نوربخش (تهران) 3- سامان عبدولی (خوزستان) 4- میثم دلخانی (فارس) 5- ایمان داودی (فارس)
67 کیلوگرم: 1- محمدرضا گرایی (فارس) 2- حامد تاب (خوزستان) 3- حسین اسدی (خوزستان) 4- کرامت عبدولی (خوزستان) 5- امین سوری (خوزستان)
72 کیلوگرم: 1- علی ارسلان (مازندران) 2- فرشاد بلفکه (لرستان) 3- امین کاویانی نژاد (خوزستان) 4- اصغر عالی محمدی (خوزستان) 5- برومند اصلان (مرکزی) مجید خلیلی (قزوین)
77 کیلوگرم: 1- پژمان پشتام (تهران) 2- محمدعلی گرایی (فارس) 3- رسول گرمسیری (خوزستان) 4- سیاوش دوستداریان (لرستان)
82 کیلوگرم: 1- یوسف قادریان (البرز) 2- کیوان رضایی (فارس) 3- مهدی ابراهیمی (قم) 4- ابوالفضل صاحبکاری (خراسان جنوبی)
87 کیلوگرم: 1- حسین نوری (البرز) 2- مهدی فلاح (تهران) 3- مهدی بالی (مازندران) 4- علی قیطاسی (قم)
97 کیلوگرم: 1- علی اکبر حیدری (قم) 2- امیرحسین حسینی (مازندران) 3- محمد بیرانوند (خوزستان) 4- محمد یگانه (ایلام) 5- امیرحسین میری (کرمانشاه)
130 کیلوگرم: 1- مهدی نوری (اردبیل) 2- شهاب قوره جیلی (تهران) 3- بهنام مهدی زاده (تهران) 4- پارسا نظری (فارس)

نتایج کامل این مسابقات به شرح زیر است:

کشتی آزاد:

رقابت های مقدماتی:

57 کیلوگرم:
دور اول:
فرهاد جلایی (تهران) 2 – مهران رضا زاده (مازندران) 7
رضا اطری (مازندران) 3 – نادر حاج آقا نیا (کرمان) 2
دور دوم:
مهران رضا زاده (مازندران) 6 - نادر حاج آقا نیا (کرمان) 4
رضا اطری (مازندران) 12 – فرهاد جلایی (تهران) 7

61 کیلوگرم:
دور اول:
باقر یخکشی (مازندران) 13 – محمد رمضان پور (مازندران) 8
ایمان صادقی (مازندران) 4 ضربه فنی– محمد نامجومطلق (گیلان) صفر
دور دوم:
محمد رمضان پور (مازندران) 4- محمد نامجومطلق (گیلان) 2
باقر یخکشی (مازندران) 10 ضربه فنی- ایمان صادقی (مازندران) 9 (صادقی مصدوم شد)

65 کیلوگرم:
دور اول:
پیمان بیابانی (تهران) صفر – مهران نصیری (مازندران) 3
یونس امامی (تهران) 6 – حسن مرادقلی (تهران) 7
دور دوم:
حسن مرادقلی (تهران) 2 – مهران نصیری (مازندران) صفر
یونس امامی (تهران) برنده – پیمان بیابانی (تهران) حاضر نشد
دور سوم:
مهران نصیری (مازندران) 4 - یونس امامی (تهران) 2

70 کیلوگرم:
دور اول:
حسین مصطفوی (آذربایجان شرقی) 2- محمدرضا سرگو (البرز) 6
نیما اشقاقی (مازندران) – استراحت
دور دوم:
نیما اشقاقی (مازندران) 7- محمدرضا سرگو 1
حسین مصطفوی (آذربایجان شرقی) – استراحت

74 کیلوگرم:
دور اول:
حامد رشیدی (کرمانشاه) صفر – سعید داداش پور (تهران) 4
مصطفی حسین خانی (تهران) 3 – مسعود کمروند (مرکزی) 1
دور دوم:
سعید داداش پور (تهران) 4 - مسعود کمروند (مرکزی) 3
مصطفی حسین خانی (تهران) 2 – حامد رشیدی (کرمانشاه) صفر

79 کیلوگرم:
دور اول:
امید حسن تبار (مازندران) 6 – محمد زارعی (تهران) صفر
علیرضا قاسمی (تهران) 3– عزت اله اکبری (مازندران) 1
محمد متقی نیا (خراسان رضوی) – استراحت
دور دوم:
محمد زارعی (تهران) 8- محمد متقی نیا (خراسان رضوی) 4
امید حسن تبار (مازندران) 2- علیرضا قاسمی (تهران) صفر
دور سوم:
علیرضا قاسمی (تهران) 2 - محمد زارعی (تهران) 1
امید حسن تبار (مازندران) 6– محمد متقی نیا (خراسان رضوی) 1
(در این وزن عزت اله اکبری به دلیل مصدومیت به رقابت ها ادامه نداد.)

86 کیلوگرم:
دور اول:
علیرضا کریمی (همدان) صفر – کامران قاسم پور (مازندران) 5
احمد بذری (مازندران) صفر – حسن یزدانی (مازندران) 8
دور دوم:
حسن یزدانی (مازندران) 8 – کامران قاسم پور (مازندران) 2
احمد بذری (مازندران) 5 – علیرضا کریمی (همدان) 3
دور سوم:
کامران قاسم پور (مازندران) 7 – احمد بذری (مازندران) 4

92 کیلوگرم:
دور اول:
ارشک محبی (کرمانشاه) 4 – مهدی هدایتی (مازندران) صفر
رضا بیات (تهران) 6 – علی ابراهیمی (خراسان رضوی) صفر
علیرضا کریمی (البرز) – استراحت
دور دوم:
علیرضا کریمی (البرز) 10- مهدی هدایتی (مازندران) صفر
ارشک محبی (کرمانشاه) 9 ضربه فنی – علی ابراهیمی (خراسان رضوی) 4
رضا بیات (تهران) - استراحت
دور سوم:
علیرضا کریمی (البرز) 3 – رضا بیات (تهران) صفر
ارشک محبی (کرمانشاه) – استراحت
دور چهارم:
رضا بیات (تهران) 4 - ارشک محبی (کرمانشاه) 1
دور پنجم:
علیرضا کریمی (البرز) 4- ارشک محبی (کرمانشاه) 1

97 کیلوگرم:
دور اول:
علیرضا گودرزی (سیستان و بلوچستان) 4– مجتبی گلیج (مازندران) 2
حسین رمضانیان (مازندران) 4– دانیال شریعتی نیا (همدان) 14
دور دوم:
مجتبی گلیج (مازندران) 8- دانیال شریعتی نیا (همدان) 5
علیرضا گودرزی (سیستان و بلوچستان) 13– حسین رمضانیان (مازندران) 6

125 کیلوگرم:
دور اول:
جعفر شمس ناتری (گیلان) 1 – پرویز هادی (آذربایجان شرقی) 9
یداله محبی (کرمانشاه) – استراحت
دور دوم:
پرویز هادی (آذربایجان شرقی) 3 – یداله محبی (کرمانشاه) 2
جعفر شمس ناتری (گیلان) – استراحت
دور سوم:
یداله محبی (کرمانشاه)، برنده 1- جعفر شمس ناتری (گیلان) 1
پرویز هادی (آذربایجان شرقی) – استراحت

 

رقابت های فینال:

 

57 کیلوگرم:
فینال اول: رضا اطری (مازندران) 5 – مهران رضا زاده (مازندران) 4
فینال دوم: رضا اطری (مازندران) 4- مهران رضا زاده (مازندران) 1

61 کیلوگرم:
فینال دوم: باقر یخکشی (مازندران) 13 – رضا رمضان پور (مازندران) 2
(نتیجه دیدار مقدماتی: باقر یخکشی (مازندران) 13 – محمد رمضان پور (مازندران) 8)

65 کیلوگرم:
فینال دوم: حسن مرادقلی (تهران) 4– مهران نصیری (مازندران) 3
(نتیجه دیدار اول (مقدماتی): حسن مرادقلی (تهران) 2 – مهران نصیری (مازندران) صفر)

70 کیلوگرم:
در این وزن نیما اشقاقی از مازندران با شکست تمامی رقبا به عنوان نخست رسید با توجه به مصوبه شورای فنی دیدار فینال 2 از 3 برگزار نشد.

74 کیلوگرم:
فینال اول: مصطفی حسین خانی (تهران) 4 - سعید داداش پور (تهران) صفر
فینال دوم: سعید داداش پور، برنده 2- مصطفی حسین خانی (تهران) 2
فینال سوم: مصطفی حسین خانی (تهران) 7- سعید داداش پور (مازندران) 2

79 کیلوگرم:
فینال دوم: امید حسن تبار (مازندران) 4– علیرضا قاسمی (تهران) 2
(نتیجه دیدار مقدماتی: امید حسن تبار (مازندران) 2- علیرضا قاسمی (تهران) صفر)

86 کیلوگرم:
فینال دوم: حسن یزدانی (مازندران) 5 – کامران قاسم پور (مازندران) صفر
(نتیجه دیدار اول (مقدماتی): حسن یزدانی (مازندران) 8 – کامران قاسم پور (مازندران) 2)

در وزن 92 کیلوگرم با توجه به مصوبه شورای فنی مسابقات دو از 3 برگزار نشد و علیرضا کریمی از البرز با شکست تمامی حریفان، عنوان نخست این وزن را بدست آورد.

97 کیلوگرم:
فینال دوم: علیرضا گودرزی (سیستان و بلوچستان) 6 – مجتبی گلیج (مازندران) 2
(نتیجه دیدار مقدماتی: علیرضا گودرزی (سیستان و بلوچستان) 4– مجتبی گلیج (مازندران) 2)

125 کیلوگرم:
فینال دوم: پرویز هادی (آذربایجان شرقی) 3– یداله محبی (کرمانشاه) 1
(نتیجه دیدار مقدماتی: پرویز هادی (آذربایجان شرقی) 3 – یداله محبی (کرمانشاه) 2)

 

کشتی فرنگی:

رقابت های مقدماتی:

55 کیلوگرم:
دور اول:
رامین باستان (تهران) صفر – رضا خدری (البرز) 9
امین مرادخانی (آذربایجان غربی) صفر– جواد فراز فاروجی (خراسان جنوبی) 9
دور دوم:
رضا خدری (البرز) 9- جواد فراز فاروجی (خراسان جنوبی) صفر
رامین باستان (تهران) 5- امین مرادخانی (آذربایجان غربی) 1
دور سوم:
رامین باستان (تهران) 9- جواد فراز فاروجی (خراسان رضوی) صفر

60 کیلوگرم:
دور اول:
مهرداد مردانی (خوزستان) 3 – بهروز ملکی (خوزستان) صفر
محمد فقیری (توابع تهران) 3 – رضا عباسی (البرز) صفر
دور دوم:
رضا عباسی (البرز) 8 – بهروز ملکی (خوزستان) صفر
مهرداد مردانی (خوزستان) 4- محمد فقیری (توابع تهران) صفر
دور سوم:
مهرداد مردانی (خوزستان) 8 – رضا عباسی (البرز) 3

 

63 کیلوگرم:
دور اول:
سامان عبدولی (خوزستان) 1 – محسن حاجی پور (مازندران) 2
محمد نوربخش (تهران) 5– ایمان داودی (فارس) 2
میثم دلخانی (استراحت)
دور دوم:
محسن حاجی پور (مازندران) 9- میثم دلخانی (فارس) صفر
سامان عبدولی (خوزستان) 5- ایمان داودی (فارس) 2
محمد نوربخش (تهران) – استراحت
دور سوم:
محمد نوربخش (تهران) 7- محسن حاجی پور (مازندران) 3
سامان عبدولی (خوزستان) 7 – میثم دلخانی (فارس) 3
دور چهارم:
محمد نوربخش (تهران) 3 – سامان عبدولی (خوزستان) 1

67 کیلوگرم:
دور اول:
محمدرضا گرایی (فارس) 7 ضربه فنی – حسین اسدی (خوزستان) 3
حامد تاب (خوزستان) 4 – امین سوری (خوزستان) 1
کرامت عبدولی (خوزستان) – استراحت
دور دوم:
حسین اسدی (خوزستان) 8 – کرامت عبدولی (خوزستان) صفر
محمدرضا گرایی (فارس) 3- امین سوری (خوزستان) صفر
حامد تاب (خوزستان) – استراحت
دور سوم:
حامد تاب (خوزستان) 5 - حسین اسدی (خوزستان) صفر
محمدرضا گرایی (فارس) 6 ضربه فنی - کرامت عبدولی (خوزستان) صفر
دور چهارم:
محمدرضا گرایی (فارس) 6 – حامد تاب (خوزستان) 3

72 کیلوگرم:
دور اول:
مجید خلیلی (قزوین) 1 - برومند اصلان (مرکزی) 10
علی ارسلان (مازندران) صفر – اصغر عالی محمدی (خوزستان) 2
فرشاد بلفکه (لرستان) 3– عرفان سعادتی فر (تهران) 1
امین کاویانی نژاد (خوزستان) – استراحت
دور دوم:
اصغر عالی محمدی (خوزستان) 8- مجید خلیلی (قزوین) 3
امین کاویانی نژاد (خوزستان) 8- برومند اصلان (مرکزی) 3
علی ارسلان (مازندران) 12- عرفان سعادتی فر (تهران) 1
فرشاد بلفکه (لرستان) – استراحت
دور سوم:
فرشاد بلفکه (لرستان)، برنده 2 – امین کاویانی نژاد (خوزستان) 2
اصغر عالی محمدی (خوزستان) 7- برومند اصلان (مرکزی) صفر
علی ارسلان (مازندران) – استراحت
دور چهارم:
امین کاویانی نژاد (خوزستان) 8 ضربه فنی- اصغر عالی محمدی (خوزستان) صفر
علی ارسلان (مازندران) 6- فرشاد بلفکه (لرستان) 4
دور پنجم:
علی ارسلان (مازندران) 3 – امین کاویانی نژاد (خوزستان) 1
فرشاد بلفکه (لرستان)، برنده 1– اصغر عالی محمدی (خوزستان) 1

77 کیلوگرم:
دور اول:
پژمان پشتام (تهران) 9 – محمدعلی گرایی (فارس) 2
سیاوش دوستاریان (لرستان) صفر – رسول گرمسیری (خوزستان) 7
محمد شربی نیازی (خوزستان) – استراحت
دور دوم:
محمدعلی گرایی (فارس) 5- محمد شربی نیازی (خوزستان) 1
رسول گرمسیری (خوزستان) 4- پژمان پشتام (تهران) 3
سیاوش دوستداریان (لرستان) – استراحت
دور سوم:
محمدعلی گرایی (فارس) 10 ضربه فنی – سیاوش دوستداریان (لرستان) صفر
پژمان پشتام (تهران) 5– محمد شربی نیازی (خوزستان) صفر (دیسکالیفه)
رسول گرمسیری (خوزستان)- استراحت
دور چهارم:
محمدعلی گرایی (فارس) 11- رسول گرمسیری (خوزستان) صفر

82 کیلوگرم:
دور اول:
ابوالفضل صاحبکاری (خراسان جوبی) صفر– کیوان رضایی (فارس) 8
یوسف قادریان (البرز) 5 – مهدی ابراهیمی (قم) 3
دور دوم:
کیوان رضایی (فارس)، برنده 5- مهدی ابراهیمی (قم) 5
یوسف قادریان (البرز) 9 – ابوالفضل صاحبکاری (خراسان جنوبی) صفر

87 کیلوگرم:
دور اول:
علی قیطاسی (قم) 1 – ایمان انصاری (تهران) 3
مهدی فلاح (تهران) 3 – سعید عبدولی (خوزستان)، برنده 3
حسین نوری (زنجان)، برنده 4 – مهدی بالی (مازندران) 4
دور دوم:
ایمان انصاری (تهران) – سعید عبدولی (خوزستان) (دو کشتی گیر دیسکالیفه شدند.
مهدی بالی (مازندران) 2- علی قیطاسی (قم) 1
مهدی فلاح (تهران) 4- حسین نوری (زنجان) 3
دور سوم:
مهدی فلاح (تهران) 6 ضربه فنی - مهدی بالی (مازندران) 2
حسین نوری (زنجان)- استراحت

97 کیلوگرم:
دور اول:
علی اکبر حیدری (قم) 3 - محمد بیرانوند (خوزستان) 1
امیرحسین حسینی (مازندران) 2- امیرحسین میری (کرمانشاه) صفر
محمد یگانه (ایلام)- استراحت
دور دوم:
محمد بیرانوند (خوزستان) 10- محمد یگانه ایلام 8
علی اکبر حیدری (قم) 6 ضربه فنی – امیرحسین میری (کرمانشاه) صفر
امیرحسین حسینی (مازندران) – استراحت
دور سوم:
امیرحسین حسینی (مازندران)، برنده 1- محمد بیرانوند (خوزستان) 1
علی اکبر حیدری (قم) 6 – محمد یگانه (ایلام) 5
دور چهارم:
علی اکبر حیدری (قم) 6 – امیرحسین حسینی (مازندران) صفر

130 کیلوگرم:
دور اول:
شهاب قوره جیلی (تهران) صفر – مهدی نوری (اردبیل) 4
بهنام مهدی زاده (تهران) 3 – پارسا نظری (فارس) صفر
دور دوم:
مهدی نوری (اردبیل) 4 - پارسا نظری (فارس) صفر
شهاب قوره جیلی (تهران) 2 - بهنام مهدی زاده (تهران) صفر
دور سوم:
مهدی نوری (اردبیل)، برنده 1 - بهنام مهدی زاده (تهران) 1

 

رقابت های فینال:

55 کیلوگرم:
با توجه به مصوبه شورای فنی کشتی 2 برد از 3 در فینال برگزار نمی شود و رضا خدری با توجه به شکست تمامی رقبا، عنوان نخست را بدست آورد.

60 کیلوگرم:
فینال دوم : مهرداد مردانی (خوزستان) 5– محمد فقیری (توابع تهران) 2
(نتیجه دیدار اول (مقدماتی): مهرداد مردانی (خوزستان) 4- محمد فقیری (توابع تهران) صفر)

63 کیلوگرم:
فینال سوم: محسن حاجی پور (مازندران) 5 – محمد نوربخش (تهران) 2
فینال دوم: محسن حاجی پور (مازندران) 5 - محمد نوربخش (تهران) صفر
(نتیجه دیدار مقدماتی : محمد نوربخش (تهران) 7- محسن حاجی پور (مازندران)3)

67 کیلوگرم:
فینال دوم : محمدرضا گرایی (فارس) 9– حامد تاب (خوزستان) 1
(نتیجه دیدار اول (مقدماتی): محمدرضا گرایی (فارس) 6 – حامد تاب (خوزستان) 3)

72 کیلوگرم:
فینال دوم: علی ارسلان (مازندران) 7 – فرشاد بلفکه (لرستان) 3
(نتیجه دیدار مقدماتی : علی ارسلان (مازندران) 6- فرشاد بلفکه (لرستان) 4)

وزن 77 کیلوگرم:
فینال دوم: پژمان پشتام (تهران) 5 محمدعلی گرایی (فارس) 2
(نتیجه دیدار اول (مقدماتی): پژمان پشتام (تهران) 9 – محمدعلی گرایی (فارس) 2)

82 کیلوگرم:
فینال اول: یوسف قادریان (البرز) 2 – کیوان رضایی (فارس) 1
فینال دوم: یوسف قادریان (البرز) 3- کیوان رضایی (فارس) 2

87 کیلوگرم:
فینال سوم: حسین نوری (زنجان) 2- مهدی فلاح (تهران) 1
فینال دوم: حسین نوری (زنجان) 4 - مهدی فلاح (تهران) 2
(نتیجه دیدار مقدماتی: مهدی فلاح (تهران) 4- حسین نوری (زنجان) 3)

97 کیلوگرم:
(نتیجه دیدار اول (مقدماتی): علی اکبر حیدری (قم) 6 – امیرحسین حسینی (مازندران) صفر)
در این وزن با توجه به مصدومیت حسینی فینال دوم برگزار نشد و علی اکبر حیدری بعنوان نفر نخست معرفی شد.

130 کیلوگرم:
فینال دوم: شهاب قوره جیلی (تهران) 2- مهدی نوری (اردبیل) 1
فینال سوم: مهدی نوری (اردبیل) 5- شهاب قوره جیلی (تهران) 1
(نتیجه دیدار اول (مقدماتی: شهاب قوره جیلی (تهران) صفر – مهدی نوری (اردبیل) 4 )

انتهای پیام/

۱) نظرات ارسالی شما، پس از تایید توسط خبرگزاری ​میزان​ ​در سایت ​منتشر خواهد شد​.​
۲) خبرگزاری میزان٬ نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۳) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۴) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .
نام:
ایمیل:
* نظر:
ورزشی-خبر-وکیل آنلاین
ورزشی-خبر-وکیل آنلاین
آخرین اخبار گروه ورزشی
ورزشی-خبر-وکیل آنلاین
ورزشی-خبر-فضای مجازی
ورزشی-خبر-فضای مجازی
ورزشی-خبر-فضای مجازی
ورزشی-زندانیان