کد خبر: 418365
تاریخ انتشار: 19:25 - 19 ارديبهشت 1397 - 2018 May 09
خبرگزاری میزان- فینالیست‌های پنج وزن انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی مشخص شدند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، مرحله نهایی رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی کشتی فرنگی و آزاد برای شرکت در بازی‌های آسیایی جاکارتا و رقابت‌های جهانی مجارستان از امروز (۱۹ اردیبهشت ماه) در سالن شهدای هفتم تیر تهران آغاز شده است.

نتایج دور دوم و سوم مسابقات نوبت عصر و همچنین اسامی فینالیست‌ها به شرح زیر است:

کشتی فرنگی:

۶۰ کیلوگرم:

دور دوم:

رضا عباسی، برنده – بهروز ملکی (۸ بر صفر)

مهرداد مردانی، برنده – محمد فقیری (۴ بر صفر)

دور سوم:

مهرداد مردانی، برنده – رضا عباسی (۸ بر ۳)

محمد فقیری – استراحت

فینالیست ها: مهرداد مردانی – محمد فقیری

۶۷ کیلوگرم:

دور دوم:

حسین اسدی – حامد تاب، برنده (۳ بر ۵)

محمدرضا گرایی، برنده – کرامت عبدولی (۶ بر صفر – ضربه فنی)

دور سوم:

محمدرضا گرایی – حامد تاب

فینالیست ها: محمدرضا گرایی – حامد تاب

۷۷ کیلوگرم:

دور دوم:

پژمان پشتام، برنده – محمد شُربی نیازی (۵ بر صفر)

محمدعلی گرایی، برنده – سیاوش دوستداریان (۱۰ بر صفر – ضربه فنی)

رسول گرمسیری – استراحت

دور سوم:

محمدعلی گرایی، برنده – پژمان پشتام (۱۱ بر صفر - ضربه فنی)

رسول گرمسیری – استراحت

فینالیست ها: محمدعلی گرایی - رسول گرمسیری

در این وزن هر ۳ کشتی گیر (گرایی، گرمسیری و پشتام) دارای یک شکست بودند، اما به دلیل باخت پشتام به گرایی با امتیاز عالی (۱۰ بر صفر) این کشتی گیر از گردونه مسابقات کنار رفت.

۹۷ کیلوگرم:

دور دوم:

محمد بیرانوند – امیرحسین حسینی، برنده (یک بر یک)

محمد یگانه – علی اکبر حیدری، برنده (۶ بر ۵)

دور سوم:

امیرحسین حسینی - علی اکبر حیدری

فینالیست ها: امیرحسین حسینی - علی اکبر حیدری

۱۳۰ کیلوگرم:

دور دوم:

مهدی نوری، برنده - پارسا نظری (۴ بر صفر)

شهاب قوره جیلی، برنده – بهنام مهدی زاده (۲ بر یک)

دور سوم:

بهنام مهدی زاده – مهدی نوری، برنده (یک بر یک)

فینالست ها: شهاب قوره جیلی – مهدی نوری

کشتی آزاد:

۵۷ کیلوگرم:

دور دوم:

مهران رضازاده، برنده – نادر حاج آقا نیا (۶ بر ۴)

رضا اطری، برنده – فرهاد جلایی (۱۲ بر ۷)

فینالیست ها: مهران رضازاده – رضا اطری

۶۵ کیلوگرم:

دور دوم:

یونس امامی، برنده – پیمان بیابانی (بیابانی حاضر نشد)

دور سوم:

یونس امامی – مهران نصیری، برنده (۲ بر ۴)

فینالیست ها: حسن مرادقلی - مهران نصیری

۷۴ کیلوگرم:

دور دوم:

مسعود کمروند – سعید داداش پور، برنده (۳ بر ۴)

مصطفی حسین خانی، برنده – حامد رشیدی (۲ بر صفر)

فینالیست ها: مصطفی حسین خانی – سعید داداش پور

۸۶ کیلوگرم:

دور دوم:

حسن یزدانی، برنده – کامران قاسم پور (۸ بر ۲)

احمد بذری، برنده – علیرضا کریمی (۵ بر ۳)

دور سوم:

احمد بذری – کامران قاسم پور، برنده (۴ بر ۷)

فینالیست ها: حسن یزدانی – کامران قاسم پور

۹۲ کیلوگرم:

دور سوم:

علیرضا کریمی، برنده – رضا بیات (۳ بر صفر)

ارشک محبی – استراحت

دور چهارم:

ارشک محبی - رضا بیات، برنده (یک بر ۴)

علیرضا کریمی - استراحت

دور پنجم:

علیرضا کریمی - ارشک محبی

فینالیست ها: علیرضا کریمی – رضا بیات

مسابقات به صورت دو حذفی برگزار می‌شود و فرد پیروز در دیدار فینال با ۲ پیروزی از ۳ مسابقه مشخص خواهد شد.

مسابقات فینال اوزان یاد شده ساعت ۱۷ تا ۱۹ فردا (پنجشنبه) برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/
۱) نظرات ارسالی شما، پس از تایید توسط خبرگزاری ​میزان​ ​در سایت ​منتشر خواهد شد​.​
۲) خبرگزاری میزان٬ نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۳) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۴) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .
نام:
ایمیل:
* نظر:
ورزشی-خبر-وکیل آنلاین
ورزشی-خبر-وکیل آنلاین
آخرین اخبار گروه ورزشی
ورزشی-خبر-وکیل آنلاین
ورزشی-داخلی-حقوق و قضا
ورزشی-داخلی-حقوق و قضا
ورزشی-داخلی-حقوق و قضا
آخرین اخبار
ورزشی-زندانیان