کد خبر: 418283
تاریخ انتشار: 14:43 - 19 ارديبهشت 1397 - 2018 May 09
خبرگزاری میزان- نتایج مسابقات صبح روز نخست مرحله نهایی انتخابی تیم‌های ملی کشتی اعلام شد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان، مرحله نهایی مسابقات انتخابی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان از ساعت 11 امروز (چهارشنبه) و با برگزاری مسابقات 10 وزن (5 وزن آزاد و 5 وزن فرنگی) در سالن شهدای هفتم تیر تهران در حال برگزاری است.

نتایج رقابت‌ها در پایان مسابقات صبح روز نخست به شرح زیر است:

کشتی فرنگی:

دور اول:

60 کیلوگرم:
مهرداد مردانی (خوزستان) 3 – بهروز ملکی (خوزستان) صفر
محمد فقیری (توابع تهران) 3 – رضا عباسی (البرز) 1

67 کیلوگرم:
محمدرضا گرایی (فارس) 7 ضربه فنی – حسین اسدی (خوزستان) 3
حامد تاب (خوزستان) 4 – امین سوری (خوزستان) 1
کرامت عبدولی (خوزستان) – استراحت

77 کیلوگرم:
پژمان پشتام (تهران) 9 – محمدعلی گرایی (فارس) 2
سیاوش دوستاریان (لرستان) صفر – رسول گرمسیری (خوزستان) 7
محمد شربی نیازی (خوزستان) – استراحت

97 کیلوگرم:
علی اکبر حیدری (قم) 3 - محمد بیرانوند (خوزستان) 1
امیرحسین حسینی (مازندران) 2- امیرحسین میری (کرمانشاه) صفر
محمد یگانه (ایلام)- استراحت

130 کیلوگرم:
شهاب قوره جیلی (تهران) صفر – مهدی نوری (اردبیل) 4
بهنام مهدی زاده (تهران) 3 – پارسا نظری (فارس) صفر

دور دوم:

67 کیلوگرم:
حسین اسدی (خوزستان) 8 – کرامت عبدولی (خوزستان) صفر
محمدرضا گرایی (فارس) 3- امین سوری (خوزستان) صفر
حامد تاب (خوزستان) – استراحت

77 کیلوگرم:
محمدعلی گرایی (فارس) 5- محمد شربی نیازی (خوزستان) 1
رسول گرمسیری (خوزستان) 4- پژمان پشتام (تهران) 3
سیاوش دوستداریان (لرستان) – استراحت

97 کیلوگرم:
محمد بیرانوند (خوزستان) 10- محمد یگانه ایلام 8
علی اکبر حیدری (قم) 6 ضربه فنی – امیرحسین میری (کرمانشاه) صفر
امیرحسین حسینی (مازندران) - استراحت

کشتی آزاد:

دور اول:

57 کیلوگرم:
فرهاد جلایی (تهران) 2 – مهران رضا زاده (مازندران) 7
رضا اطری (مازندران) 3 – نادر حاج آقا نیا (کرمان) 2

65 کیلوگرم:
پیمان بیابانی (تهران) صفر – مهران نصیری (مازندران) 3
یونس امامی (تهران) 6 – حسن مرادقلی (تهران) 7

74 کیلوگرم:
حامد رشیدی (کرمانشاه) صفر – سعید داداش پور (تهران) 4
مصطفی حسین خانی (تهران) 3 – مسعود کمروند (مرکزی) 1

86 کیلوگرم:
علیرضا کریمی (همدان) صفر – کامران قاسم پور (مازندران) 5
احمد بذری (مازندران) صفر – حسن یزدانی (مازندران) 8

92 کیلوگرم:
ارشک محبی (کرمانشاه) 4 – مهدی هدایتی (مازندران) صفر
رضا بیات (تهران) 6 – علی ابراهیمی (خراسان رضوی) صفر
علیرضا کریمی (البرز) – استراحت

دور دوم:

92 کیلوگرم:
علیرضا کریمی (البرز) 10- مهدی هدایتی (مازندران) صفر
ارشک محبی (کرمانشاه) 9 ضربه فنی – علی ابراهیمی (خراسان رضوی) 4
رضا بیات (تهران) - استراحت

رقابت های اوزان فوق عصر امروز تا مرحله فینال انجام خواهد شد و مسابقات فینال این اوزان عصر فردا (پنج شنبه) برگزار می شود.

همچنین رقابت های مقدماتی اوزان اوزان 61-70-79-97-125 کیلوگرم آزاد -55-63-72-82-87 کیلوگرم فرنگی صبح فردا (پنج شنبه) و بعد از ظهر روز جمعه برگزار می شود و رقابت های فینال این اوزان نیز عصر روز جمعه برگزار خواهد شد.

بر اساس قانون فرآیند انتخابی تیم های ملی مسابقات به صورت دوره ای و دو حذفی برگزار و در مسابقات نهایی انتخابی، پیروز 2 از 3 کشتی برنده رقابت فینال را مشخص خواهد کرد.

انتهای پیام/

۱) نظرات ارسالی شما، پس از تایید توسط خبرگزاری ​میزان​ ​در سایت ​منتشر خواهد شد​.​
۲) خبرگزاری میزان٬ نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۳) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۴) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .
نام:
ایمیل:
* نظر:
ورزشی-خبر-وکیل آنلاین
ورزشی-خبر-وکیل آنلاین
آخرین اخبار گروه ورزشی
ورزشی-خبر-وکیل آنلاین
ورزشی-داخلی-حقوق و قضا
ورزشی-داخلی-حقوق و قضا
ورزشی-داخلی-حقوق و قضا
ورزشی-زندانیان