کد خبر: 225638
تاریخ انتشار: 09:35 - 06 مهر 1395 - 2016 September 27
خبرگزاری میزان- مرحله سوم جام حذفی با اضافه شدن تیم‌های لیگ برتری از روز پنج‌شنبه آغاز می‌شود.
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، مرحله سوم جام حذفی از روز پنج‌شنبه هفته جاری آغاز می‌شود و تا روز شنبه ادامه پیدا می‌کند. تیم‌های لیگ برتری از این مرحله به جدول مسابقات اضافه می‌شوند که در مهم‌ترین دیدارها تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال به ترتیب میهمان قشقایی شیراز و ملوان نوین بندر انزلی هستند.

برنامه مرحله سوم جام حذفی

پنجشنبه 8 مهر 95

غذای سبز مشهد- سپاهان اصفهان ساعت 14:30 ورزشگاه ثامن مشهد
زاگرس یاسوج - فولاد یزد ساعت 14:30 ورزشگاه تختی یاسوج
نساجی مازندران - شهرداری ارومیه ساعت 14:30 ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر
آینده‌سازان برق‌شیراز- فجرسپاسی شیراز ساعت 14:30 ورزشگاه حاجی‌پور سعادت‌شهر
آلومینیوم اراک - شهیدکریمی جویبار ساعت 14:30 ورزشگاه امام‌خمینی (ره) اراک
شهرداری تبریز- صنعت نفت آبادان ساعت 15 ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز (صنعت نفت انصراف داد و شهرداری تبریز به مرحله بعد صعود کرد.)
ملوان بندرانزلی- گیتی‌پسند اصفهان ساعت 15 ورزشگاه تختی بندرانزلی
بادران تهران- پاراگ تهران ساعت 15 ورزشگاه اکباتان تهران
اتحاد لردگان‌چهارمحال- ماشین‌سازی تبریز ساعت 15 ورزشگاه شهدای آموزش و پرورش شهرکرد
مس رفسنجان- نفت نوین آبادان ساعت 15 ورزشگاه شهدای رفسنجان (نفت نوین آبادان انصراف داد و مس رفسنجان به مرحله بعد صعود کرد.)
پیکان تهران- هف سمنان ساعت 16 ورزشگاه شهدای شهرقدس
شهرداری بوشهر – ذوب‌آهن اصفهان ساعت 16:15 ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
استقلال اهواز - اکسین البرز ساعت 16:30 ورزشگاه تختی اهواز
نفت تهران- مهرگان دره‌شهر ساعت 17:15 ورزشگاه تختی تهران
شهرداری ماهشهر- سیاه‌جامگان مشهد ساعت  ورزشگاه به زودی اعلام می‌شود.
راه آهن- شهرداری بندرعباس (شهرداری بندرعباس انصراف داد و راه‌آهن به مرحله بعد صعود کرد.)

جمعه 9 مهر 95

قشقایی شیراز - پرسپولیس ساعت 15 ورزشگاه حافظیه شیراز
تراکتورسازی تبریز- فولاد یاسوج ساعت 15 ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی
پدیده مشهد - نوژن البرز ساعت 15 ورزشگاه ثامن مشهد
شهرداری فومن- سپیدرود رشت ساعت 15 ورزشگاه آزادی فومن
امیدشهرداری اراک- گسترش فولاد تبریز ساعت 15 ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک
خونه‌به‌خونه مازندران- شاهین بندرعامری ساعت 16 ورزشگاه هفت‌تیر بابل
ایرانجوان بوشهر- نفت امیدیه ساعت 16 ورزشگاه شهیدبهشتی بوشهر
بادران‌نوین تهران- سایپا ساعت 16 ورزشگاه اکباتان تهران
پارس جم‌جنوبی- نیروی زمینی تهران ساعت 16:15 ورزشگاه تختی جم
نفت مسجدسلیمان- استقلال آبی ب تهران ساعت 16:30 ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان
استقلال خوزستان- نفت‌وگاز گچساران ساعت 16:30 ورزشگاه غدیر اهواز
مس کرمان - خیبر خرم‌آباد (خیبر خرم‌آباد انصراف داد و مس کرمان به مرحله بعد صعود کرد.)

شنبه 10 مهر 95

ملوان نوین بندر انزلی - استقلال تهران ساعت 16:10 ورزشگاه تختی انزلی
عقاب تبریز- فولاد خوزستان ساعت 15 ورزشگاه به زودی اعلام می‌‌شود.
شهدای گروس بیجار- گل گهر سیرجان (گل‌گهر سیرجان انصراف داد و شهدای گروس به مرحله بعد صعود کرد.)

یکشنبه 10 مهر 95

سفیر آبیک قزوین- صبای قم ساعت 14:30 ورزشگاه سردار آزادگان قزوین

انتهای پیام/

۱) نظرات ارسالی شما، پس از تایید توسط خبرگزاری ​میزان​ ​در سایت ​منتشر خواهد شد​.​
۲) خبرگزاری میزان٬ نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۳) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
۴) در صورت وارد کردن ایمیل خود ، پس از تعیین تکلیف نظر موضوع به اطلاع شما خواهد رسید .
نام:
ایمیل:
* نظر:
ورزشی-خبر-وکیل آنلاین
ورزشی-خبر-وکیل آنلاین
آخرین اخبار گروه ورزشی
ورزشی-خبر-وکیل آنلاین
ورزشی-داخلی-چند رسانه ای
ورزشی-داخلی-چند رسانه ای
ورزشی-داخلی-چند رسانه ای
ورزشی-زندانیان